reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Gekko Taxens
Gekko Taxens

Jesteśmy zespołem konsultantów biznesowych, czołowych ekspertów w swoich dziedzinach. Specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie podatkowym, prawnym oraz consultingu operacyjnym.

Z niektórymi klientami pracujemy ponad 20-lat, nieustannie rozwijając się razem z nimi, jednocześnie wyznaczając nowe kierunki na rynku doradztwa biznesowego. Razem z firmami, dla których pracujemy, tworzymy optymalne rozwiązania, które pozwalają im osiągać przewagę konkurencyjną. Etyka i bezpieczeństwo podatkowe, to kluczowe wartości, którymi kierujemy się w pracy z klientem.

Doradztwo podatkowe

W Gekko Taxens kompleksowo doradzamy we wszystkich aspektach rozliczeń podatkowych. Opracowujemy praktyczne rozwiązania, dostosowane do branży Klienta, skali jego działalności oraz warunków rynkowych, w których działa. Tworzymy rozwiązania skuteczne biznesowo i bezpieczne podatkowo, aktywnie włączając się w ich wdrożenie. Stawiamy na dobrą komunikację i szybkość działania. Proponujemy klientom tylko etyczne biznesowo rozwiązania. Nie eksperymentujemy.

Pracujemy dla Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Szczególnie szerokie doświadczenie mamy we współpracy z podmiotami z sektora leasingowego i motoryzacyjnego, branży medialnej, IT, TLS oraz FMCG. Doradzamy także jednostkom sektora finansów publicznych – samorządom i spółkom komunalnym.

Kontakt:

GEKKO Taxens
Spektrum Tower
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
+ 48 22 295 69 60
www.taxens.pl

Agnieszka Bieńkowska
Partner, doradca podatkowy
T: +48 501 059 159
agnieszka.bienkowska@taxens.pl

Marta Szafarowska
Partner, doradca podatkowy
T: +48 508 135 726
marta.szafarowska@taxens.pl

Małgorzata Sobońska-Szylińska
Partner, adwokat
T: +48 502 444 502
malgorzata.sobonska@taxens.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Simpkins & Co Solicitors

Jedna z najlepszych firm prawniczych w południowej Anglii

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama