| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Business Tax Professionals Sp. z o.o. sp. k.

Business Tax Professionals Sp. z o.o. sp. k.

Business Tax Professionals Sp. z o.o. sp. k.

Doradztwo podatkowe, przeglądy i szkolenia podatkowe, ceny transferowe

Efektywne (tzn. przemyślane z punktu widzenia możliwych działań i wyników) zarządzanie ryzykiem podatkowym to zabezpieczenie dobrej pozycji firmy. Zajmujemy się zarówno zarządzaniem podatkowym ryzykiem jak i długoterminowym kształtowaniem polityki podatkowej. Przygotowujemy opinie podatkowe i raporty, wykonujemy przeglądy podatkowe. Świadczymy usługi typu hotline. Zapewniamy stałą opiekę jak i doraźną pomoc.

Nasz zespół to 15 pracowników merytorycznych, w tym 5 licencjonowanych doradców podatkowych. Wspieramy zarówno Klientów indywidualnych jak i biznesowych, a także tych z sektora publicznego. Ze względu na różnorodność profili dotychczasowych klientów nasze doświadczenia obejmują wiele branż i obszarów merytorycznych. Nasi eksperci na bieżąco śledzą zmiany w prawie podatkowym, dzięki czemu gwarantują doradztwo wysokiej jakości i zawsze zgodnie z najbardziej aktualnymi rozwiązaniami. Business Tax Professionals to także zespół specjalistów przygotowujących dokumentacje cen transferowych. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu obszernych dokumentacji dla dużych grup kapitałowych jak i małych grup podmiotów powiązanych. Wszystko przygotowujemy w oparciu o aktualne przepisy i orzecznictwo podatkowe.

Nasi eksperci mają bogate doświadczenie z zakresu przygotowywania i przeprowadzania dedykowanych szkoleń dla pracowników z wybranych obszarów podatkowych.

Kontakt:

Business Tax Professionals Sp. z o.o. sp. k.
ul. Słonimskiego 6, 50-304 Wrocław
e-mail: tax@impel.pl
www.b-tax.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Stanisław Trzeciak

Radca prawny (prawo Białorusi), aplikant radcowski OIRP Lublin

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »