reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Asseco Business Solutions

Asseco Business Solutions

Asseco Business Solutions

Asseco Business Solutions S.A.

Macrologic ERP by Asseco Business Solutions

Asseco Business Solutions specjalizuje się w produkcji rozwiązań IT, które pomagają zarządzać procesami biznesowymi w różnej wielkości przedsiębiorstwach. Firma zajmuje się również prowadzeniem projektów wdrożeniowych u klientów oraz utrzymaniem i rozwojem zaimplementowanych systemów. Z jej oprogramowania skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy organizacji w kilkudziesięciu krajach świata. Należąca do międzynarodowej Grupy Asseco spółka Asseco Business Solutions zatrudnia blisko tysiąc osób na terenie całej Polski. Firma jest ponadto notowana na GPW w Warszawie.

Systemy ERP Asseco Business Solutions – Macrologic ERP by Asseco, Softlab ERP by Asseco oraz WAPRO ERP by Asseco, są jednymi z najczęściej wybieranych rozwiązań ERP w Polsce. Dotyczy to w szczególności takich obszarów, jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, WMS, produkcja, sprzedaż i logistyka itd.
Ponadto firma oferuje systemy wparcia sprzedaży – w tym m.in. Mobile Touch by Asseco, Connector by Asseco oraz Direct Portal by Asseco, które pozwalają producentom na efektywną realizację sprzedaży za pomocą sieci przedstawicielskich, a także wymianę danych oraz współpracę z dystrybutorami i detalistami.
Rozwiązania Asseco Business Solutions dostępne są w modelu licencyjnym, usługowym oraz chmurowym.

Kontakt:

tel.: +48 81 535 30 00
mail: info@assecobs.pl
www.assecobs.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

PIRXON

PIRXON SA (dawniej SmartMedia Sp. z o.o.) od 2004 roku optymalizuje procesy, dostarczając zaawansowane rozwiązania informatyczne polskim i zagranicznym firmom.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama