REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
WNCL

Butikowa firma doradcza wyspecjalizowana w strategicznym zarządzaniu HR

Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy zapewniamy wsparcie w osiąganiu wyznaczonych celów w obszarze zarządzania ludźmi. Wspieramy firmy różnych branż i wielkości w rozwiązywaniu ich problemów biznesowych. Zorientowanie na biznes to sedno naszego działania i nasza silna kompetencja w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w obszarze HR. Jesteśmy przekonani, że każde działanie w obszarze HR ma swój konkretny i realny wpływ na biznes. Projektując rozwiązania, bazujemy na naszej wiedzy strategicznej, rozumieniu modelu biznesowego, mechanizmów działania całej organizacji oraz psychologii funkcjonowania jednostki. Realizowaliśmy projekty dla takich klientów jak m.in. Grupa Żywiec, Grupa Wirtualna Polska, BPH/GE Capital, PWC, Bioton, Powen Wafapomp.

Usługi WNCL obejmują m.in.:

- outsourcing dyrektora personalnego

- mentoring

- HR Biznes Partnering

- Assesment Development dla HRBP

- Program Rozwoju dla HR

- HRM Business Game

- Outplacement - Career Transition

- warsztaty dla menagerów

WNCL
Ul. Cybernetyki 13 lok 52
02-677 Warszawa
Tel. 22 412 18 15
www.wncl.pl

Dział HR powinien dążyć do większego zaangażowania i produktywności pracowników, co często próbuje się osiągnąć poprzez tworzenie zespołów projektowych. Jeśli jednak „haerowcy” mają rozwijać udaną współpracę, to warto zapytać o to, jak funkcjonuje ich własny zespół? Skuteczny „HR-team” może (i powinien) stanowić inspirację dla innych.
Strategiczne podejście do wynagrodzeń w nowoczesnej firmie jest regułą. Jakie są trendy w zarządzaniu wynagrodzeniami?

REKLAMA

Efekty wdrożenia zmian strategicznych w firmie uzależnione są od zaangażowania poszczególnych pracowników. Kiedy zmiana jest strategiczna i jak krok po kroku ją wprowadzić - odpowiada ekspert.
Co jest ważne, aby zespół osiągał jak najlepsze efekty dla firmy? Zazwyczaj nieco innych odpowiedzi udzielają prezesi, członkowie zarządu, menedżerowie, a inne padają wówczas, gdy zapytamy przedstawicieli działów HR. A przecież wszyscy wspólnie powinni dążyć do tych samych celów biznesowych.

REKLAMA

Zapewne każdy specjalista w zakresie zarządzania ludźmi wie, czym jest Development Center. To bardzo skuteczne narzędzie, które pozwala diagnozować potencjał oraz kompetencje zawodowe pracowników. Pojawia się jednak pytanie, kto miałby zbadać samych specjalistów ds. Human Resources oraz HR Biznes Partnerów?
Kiedy w firmie potrzebny jest nowy specjalista, zazwyczaj zaczynamy myśleć o rekrutacji. Jednak w wielu branżach proces pozyskiwania nowych pracowników, szczególnie na specjalistycznych stanowiskach, jest kosztowny i nie gwarantuje sukcesu. Może więc lepiej pomyśleć o mentoringu?
Przyzwyczailiśmy się już w Polsce do interim managerów, którzy wchodzą do przedsiębiorstwa, aby zrealizować konkretny projekt. Zazwyczaj taki specjalista przeprowadza firmę z punktu A do punktu B, po czym kontrakt kończy się, a interim manager odchodzi do kolejnego klienta. Pod pewnymi względami idea outsourcingu dyrektora personalnego jest podobna.

REKLAMA