reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Karolina Czapska-Małecka

Karolina Czapska-Małecka

Karolina Czapska-Małecka

Prawnik specjalizujący się w prawie pracy, mediator w sprawach pracowniczych, trener

Założycielka i właścicielka firmy ProLaboria. W ramach firmy oferuje doradztwo prawne i prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu prawa pracy, w szczególności antymobbingowe i antydyskryminacyjne. Pomaga firmom w przeprowadzeniu audytu procedur wewnętrznych i tworzeniu harmonijnych miejsc pracy, w poszanowaniu przepisów prawnych i aspektów psychologicznych.

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych (MISH). Równolegle ukończyła również psychologię na Wydziale Psychologii w ramach MISH.

Doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie pracy, w szczególności w sprawach z zakresu mobbingu i dyskryminacji, ochrony zdrowia psychicznego, godności i prywatności w pracy, aspektów psychologicznych w prawie pracy.

Wykładowca akademicki. Uczy studentów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi autorskie zajęcia z zakresu prawa pracy i psychologii pracy na Uniwersytecie Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego.

https://prolaboria.pl/
biuro@prolaboria.pl
https://www.facebook.com/prolaboria/
tel. 606-605-635

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anna Gluźniewicz

Ekspert Equity Investments S.A. w dziedzinie księgowości spółek

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama