reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Aneta Liszka
Aneta Liszka

trenerka i konsultantka międzykulturowa, trenerka biznesu

Trenerka i konsultantka międzykulturowa, trenerka biznesu specjalizująca się w zagadnieniach efektywności osobistej, kompetencji menadżerskich oraz międzykulturowości, licencjonowana trenerka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany coach grupowy i zespołowy. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Grupy TROP, Studium Treningu Interpersonalnego Intra oraz Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Od ponad 12 lat projektuje i powadzi projekty rozwojowe dla firm różnych branż: consultingowej, finansowej, produkcyjnej, zarówno w Polsce jak i za granicą. Współwłaścicielka firmy szkoleniowej WKontakcie (www.w-kontakcie.com).

Doświadczenie trenerskie wykorzystuje w głównej mierze realizując szkolenia biznesowe, oraz towarzysząc ludziom w rozwoju podczas treningów międzykulturowych i uwrażliwiających kulturowo. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu efektywności osobistej, asertywności, kompetencji menedżerskich i interpersonalnych, oraz współpracy i komunikacji międzykulturowej. Prowadzi coachingi zespołowe i grupowe. Certyfikowany praktyk narzędzia Facet5, IP 121 oraz MTQ48. Członek międzykulturowego stowarzyszenia SIETAR Polska, gdzie przez 2 lata koordynowałam grupą trenerów i konsultantów międzykulturowych.

Współautorka (z Katarzyną Artemiuk) kursu w ramach Akademii Charaktery: Komunikacja i kompetencje międzykulturowe.

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ltdconsulting.pl

Biuro księgowe wzbogacone o doradztwo i consulting gospodarczy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama