REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

FSG Podatki Sp. z o.o.

Dołącz do grona ekspertów
FSG Podatki Sp. z o.o.

FSG Podatki Sp. z o.o. stanowi część grupy FSG, specjalizując się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa podatkowego. Misją naszej firmy jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa podatkowego.

Zespół doświadczonych specjalistów wspiera przedsiębiorców zarówno w bieżącym doradztwie podatkowym, jak i w planowaniu restrukturyzacji czy zmian formy prowadzonej działalności. Nasi doradcy podatkowi udzielają porad w zakresie: VAT, CIT, PIT. Pomagają firmom także w tworzeniu dokumentacji cen transferowych i zajmują się problematyką raportowania schematów podatkowych (MDR).

Pomagamy w uzyskaniu indywidualnych interpretacji podatkowych oraz reprezentujemy przedsiębiorców w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Wspieramy działy księgowości, aby umożliwić bezpieczny rozwój planowanych przedsięwzięć. Każdorazowo analizujemy indywidualną ścieżkę rozwoju firmy, aby wskazywać naszym Klientom optymalne rozwiązania dostosowane do specyfiki ich firm.

FSG Podatki Sp. z o.o.
Plac Andersa 3
Andersia Tower XVIII–XIX p.
61-894 Poznań
tel. + 48 61 623 21 30
podatki@fsg.pl
https://fsgpodatki.pl/

Przedsiębiorcy muszą przygotować się na znaczące zmiany w zakresie PIT i CIT. Ministerstwo Finansów przygotowało bowiem projekt nowelizacji w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych. Jej celem ma być uszczelnienie systemu podatkowego. W praktyce oznacza to nowe obowiązki dla przedsiębiorców i potencjalne kary za błędy wynikające z niewłaściwej interpretacji prawa.
Efektywne dostarczenie faktury korygującej in minus jest istotne dla możliwości obniżenia podstawy do obliczenia podatku VAT. Z tego względu tak ważne jest otrzymanie odpowiedniego potwierdzenia od klienta, które umożliwi rozliczenie z fiskusem. Brak powyższego dowodu z jednoczesnym pomniejszeniem podatku od towarów i usług grozi sankcją. Dlatego wielokrotnie użytkownicy programów CRM zastanawiają się, czy jest możliwość zautomatyzowania i ułatwienia procesów pozyskiwania powyższych potwierdzeń bez obaw o konsekwencje.

REKLAMA