reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > KDP Tax
KDP Tax

Kancelaria doradztwa podatkowego

KDP Tax to kancelaria doradztwa podatkowego specjalizująca się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), działających w kraju oraz za granicą.

W zakresie usług świadczonych przez kancelarię znajduje m.in. się doradztwo podatkowe w zakresie podatków dochodowych (CIT/PIT), jak również podatków pośrednich (VAT) na gruncie krajowym i międzynarodowym. Kancelaria zapewnia również outsourcing usług księgowych, dzięki czemu możemy w jednym miejscu zapewnić kompletną obsługę w formacie tzw. one-stop-shop.

Dział spółek zagranicznych pozwoli na bezpieczny rozwój biznesu poza granicami kraju, lub będzie wsparciem w bezpiecznych rozwiązaniach offshore, zarówno w zakresie ochrony majątku lub optymalizacji podatkowej.

Posiadamy również doświadczenie w reprezentacji podatników przed organami podatkowymi w toku postępowań, kontroli podatkowej, kontroli celno-skarbowej oraz czynności sprawdzających. Skutecznie reprezentujemy interesy naszych Klientów również przed sądami administracyjnymi (Wojewódzkie Sądy Administracyjne i Naczelny Sąd Administracyjny).

Posiadamy doświadczenie w sprawach dotyczących m.in. karuzel VAT, transakcji związanych z nieruchomościami, opodatkowania VAT sprzedaży majątku prywatnego, usług niematerialnych świadczonych przez podmioty zagraniczne, dochodów nieujawnionych, odpowiedzialności członka zarządu za zobowiązania podatkowe spółki, reklasyfikacji dochodów osobistych na działalność gospodarczą.

Kancelaria świadczy usługi kompleksowego doradztwa podatkowego w Gdańsku i Warszawie.

KDP Tax
ul. Lawendowe Wzgórze 2B/31
80-175 Gdańsk

ul. Koziorożca 55/1
80-299 Gdańsk

ul. Puławska 12/3
02-566 Warszawa

tel.: +48 60801360363

www.kdptax.pl

office@kdptax.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

V4 Legal

V4 Legal to nowoczesna kancelaria działająca na terenie Słowacji, Czech, Polski oraz Węgier.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama