Kategorie

Łukasz Kaźmierczak

Dołącz do grona ekspertów
Łukasz Kaźmierczak

właściciel kancelarii odszkodowawczej SOS BPHC

Jesteśmy prężnie rozwijającą się kancelarią odszkodowawczą, która od kilkunastu lat pomaga Polakom w uzyskiwaniu odszkodowań na terenie całej Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kadrze wysokiej klasy specjalistów gwarantujemy naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług, a co za tym idzie odszkodowań adekwatnych do poniesionych szkód.

Zakres naszych usług:

- Odszkodowania za szkody komunikacyjne

- Odszkodowania za wypadki w pracy

- Odszkodowania za błędy medyczne

- Odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu

- Odszkodowania za stres powypadkowy

- Odszkodowania za nieszczęśliwe zdarzenia

- Odszkodowania z innego tytułu, którego wynikiem jest uraz na zdrowiu fizycznym bądź psychicznym

Kompleksowo zajmujemy się sprawami dotyczącymi zdarzeń, których efektem jest uszczerbek na zdrowiu lub szkoda komunikacyjna. Jedną z naszych specjalności są odszkodowania powypadkowe w Anglii. Pomagamy w uzyskaniu rekompensaty osobom, które pracują lub mieszkają na terenie UK. Zakres naszych działań obejmuje wszelkie nieszczęśliwe zdarzenia, takie jak wypadki przy pracy czy wypadki samochodowe. Pomagamy naszym klientom także w sprawach dotyczących błędów medycznych, stresu powypadkowego i wielu innych.

Wypadek komunikacyjny lub wypadek przy pracy to zdarzenia, które niemal zawsze wiążą się z dużym stresem. Do wypadku może dojść poza granicami kraju, z którego pochodzi poszkodowany, dlatego pomagamy w sprawach formalnych, tak aby poszkodowany nie musiał martwić się ani znajomością języka ani obcych procedur.

Dane kontaktowe

SOS BPHC Ltd

43 Bridgestones Place

Congleton, CW12 2NZ

tel.: 0800 012 6068

e-mail: info@sos-bphc.com

www.sos-bphc.com

Oddział w Polsce

ul. Gdańska 143

85-221 Bydgoszcz

Oddział w Holandii

Pompenburg 180

3032 EM Rotterdam

Zapraszamy na nasz Facebok: https://www.facebook.com/sos.pomoc/

Wypadek komunikacyjny jest wydarzeniem wyjątkowo niepożądanym, ale takim, które może przytrafić się każdemu w każdej chwili i wszędzie. Jego konsekwencje wyrażane w postaci strat materialnych i uszczerbków na zdrowiu mogą być różne. Ważne, aby w razie zaistnienia takiej sytuacji mieć możliwość rekompensaty wynikłych szkód, w całości bądź w odpowiedniej części. Jakie w tym zakresie prawa i możliwości posiada osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym na terenie Wielkiej Brytanii po Brexit?
Prawo do odszkodowania za błąd medyczny. Czym jest błąd medyczny i kiedy możesz liczyć na odszkodowanie w Wielkiej Brytanii?
Odszkodowanie powypadkowe to pojęcie znane dosyć powszechnie, a to dzięki rozwiązaniom prawnym umożliwiającym osobom poszkodowanym przez różnego typu nieszczęśliwe zdarzenia ubiegania się o środki finansowe pozwalające na zneutralizowanie negatywnych skutków takich zdarzeń.
Wypadek przy pracy jest zdarzeniem, które może w każdej chwili przytrafić się każdemu. Jego rezultat może być oczywiście skrajnie różny; od niegroźnego skaleczenia po śmierć. Kwestie rekompensaty przyznawanej ofiarom wypadków regulują przepisy prawne poszczególnych krajów, w których do takowych zdarzeń doszło. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady dotyczące uzyskania odszkodowania za wypadek podczas pracy na terytorium Wielkiej Brytanii.
Wypadek komunikacyjny, jako że jest zdarzeniem losowym, może zdarzyć się w każdej chwili, wszędzie i każdemu. To stwierdzenie jest o tyleż banalne, co niestety prawdziwe. Dodatkowym problemem może być sytuacja, w której wypadek przytrafia się w obcym państwie. Dobrze jest wtedy znać swoje prawa, a to dlatego, aby mieć możliwość uzyskania rekompensaty za doznane szkody. Jak kwestia praw ofiar wypadków komunikacyjnych wygląda w Wielkiej Brytanii?