REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Natalia Kijaczko

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia na kierunku prawo ukończyła w 2019 r., jednak praktyczną wiedzę zdobywała już od pierwszego ich roku, praktykując i pracując w renomowanych kancelariach, dzięki czemu nabyła szerokie doświadczenie z zakresu różnych dziedzin prawa.
Od 2022 r. prowadzi własną Kancelarię, w której głównie reprezentuje interesy Klientów w sprawach karnych i rodzinnych, co jest przedmiotem jej specjalizacji. Podchodzi do prowadzonych spraw indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem i skrupulatnością, stawiając najlepsze interesy Klientów na pierwszym miejscu.

Dane Kancelarii:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kijaczko

ul. Rynek 39/40 lok. 524

50-102 Wrocław

NIP: 8992941720

REGON: 523558540

Tel.: +48530172623

e-mail: natalia.kijaczko@kk-adwokaci.com

strona internetowa: www.kk-adwokaci.com

Ugoda - zabezpieczenie wierzytelności. W czasach pandemii COVID-19 wielu przedsiębiorców boryka się z problemem uzyskiwania terminowej zapłaty z tytułu zawartych przez siebie kontraktów. Zawarte umowy często jednak wiążą się z wieloletnią współpracą pomiędzy ich stronami – a co za tym idzie – sądowe rozwiązanie sporu może zniszczyć dotychczasową kooperację między nimi. Nie zawsze bowiem brak zapłaty wynika z braku chęci wywiązania się przez dłużnika ze swoich powinności, a związane jest często z chwilowo gorszą płynnością finansową. Ugoda stanowi polubowne rozwiązanie sporu, które rokuje na możliwość kontynuowania istniejącej już współpracy. Jak wówczas przedsiębiorcy mogą się wzajemnie zabezpieczyć? Poniżej opisujemy przykładowe sposoby zabezpieczenia roszczeń stron.
Czym jest spółka cywilna, jak dokonują się w niej rozliczenia PIT i jak przebiega rozwiązanie tej spółki? Jakie obowiązki i rozliczenia podatkowe wynikające z ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych spowoduje rozwiązanie spółki cywilnej? Jakie skutki w PIT wywoła wystąpienie wspólnika z tej spółki?

REKLAMA