| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Porozumienie nr OR 1/10 Wójta Gminy Krupski Młyn; Wójta Gminy Tworóg

z dnia 9 grudnia 2010r.

w sprawie przejęcia przez Gminę Krupski Młyn prowadzenia zadań w zakresie zakupu i finansowania ze środków własnych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających autobusem MZKP z terenu gminy Tworóg uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Potępie i Gimnazjum w Krupskim Młynie oraz zakupu biletu na okaziciela i finansowania wynagrodzenia dla opiekuna dzieci dojeżdżających

pomiędzy Gminą Krupski Młyn reprezentowaną przez Wójta Gminy - Jana Murowskiego

a Gminą Tworóg reprezentowaną przez Wójta Gminy - Eugeniusza Gwoździa

na podstawie uchwały Nr XXXVIII/422/2009 Rady Gminy Tworóg z dnia 30 marca 2009 r. w sprawie: wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia dotyczącego przystąpienia Gminy Tworóg do przyjęcia przez Gminę Krupski Młyn prowadzenia zadań związanych z zakupem biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Tworóg, uczęszczających do Szkół Podstawowych w Potępie i Krupskim Młynie oraz Gimnazjum w Krupskim Młynie, dojeżdżających autobusem MPK w Świerklańcu, finansowania biletu na okaziciela i wynagrodzenia dla opiekuna nad dojeżdżającymi uczniami oraz uchwały Nr XXIV/156/08 Rady Gminy Krupski Młyn z dnia 30 grudnia 2008 r. w sprawie przyjęcia przez Gminę Krupski Młyn prowadzenia zadań związanych z zakupem biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Tworóg uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Potępie i Gimnazjum w Krupskim Młynie dojeżdżającymi autobusem MPK w Świerklańcu, finansowania biletu na okaziciela i wynagrodzenia dla opiekuna nad dojeżdżającymi uczniami.

§ 1

1. Gmina Tworóg przekazuje, a gmina Krupski Młyn przyjmuje uczniów z miejscowości Koty i Wesoła, należących terytorialnie do gminy Tworóg, do Szkoły Podstawowej w Potępie i Gimnazjum w Krupskim Młynie.

2. Miejscowości Koty i Wesoła z gminy Tworóg zostały włączone do obwodu Szkoły Podstawowej w Potępie i Gimnazjum w Krupskim Młynie na podstawie uchwały Rady Gminy Krupski Młyn nr VI/29/99 z dnia 22 lutego 1999 r. w sprawie określenia obwodu publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Potępie, ul Tarnogórska 12, uchwały Nr VI/31/99 z dnia 22 lutego 1999 r. w sprawie określenia obwodu publicznego Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krupskim Młynie.

§ 2

Na kształcenie każdego dziecka z gminy Tworóg uczęszczającego do szkół na terenie gminy Krupski Młyn, gmina Krupski Młyn otrzymuje środki finansowe z Ministerstwa Edukacji Narodowej ujęte w subwencji oświatowej.

§ 3

Gmina Krupski Młyn zobowiązuje się pokryć ze środków własnych koszt zakupu biletów miesięcznych dla dzieci dojeżdżających z gminy Tworóg – miejscowości Koty, do Szkoły Podstawowej w Potępie i Gimnazjum w Krupskim Młynie, koszt zakupu biletu na okaziciela oraz wynagrodzenia dla opiekuna dzieci dojeżdżających do Szkoły Podstawowej w Potępie.

§ 4

Porozumienie obejmuje okres od 01 stycznia 2011 r. do 31 grudnia 2011 r.

§ 5

Strony porozumienia ustalają, że okres obowiązywania porozumienia, jak też inne warunki porozumienia mogą być zmieniane w formie pisemnych aneksów.

§ 6

Porozumienie wchodzi w życie z dniem podpisania.

§ 7

Porozumienie podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego na wniosek gminy Krupski Młyn.

W porozumieniu:
Wójt Gminy Krupski Młyn


Jan Murowski


Skarbnik Gminy


Lucyna Kaminska-Kwiek

W porozumieniu:
Wójt Gminy Tworóg


Eugeniusz Gwóźdź


Skarbnik Gminy


Renata Krain

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Myloview.pl

Fachowcy branży designu wnętrzarskiego, postanowili stworzyć miejsce dla użytkowników internetu, które pozwoli na wybór dekoracji ściennej najwyżej jakości - myloview.pl. Platforma artystyczna myloview.pl, to sklep internetowy, który pozwoli Państwu na wyposażenie wnętrz oryginalnymi naklejkami, muralami, fototapetami oraz obrazami.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »