| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 194/XI/2011 Rady Miejskiej w Sosnowcu

z dnia 31 sierpnia 2011r.

w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania na terenie miasta Sosnowca dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 roku

Działając na podstawie art. 12 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 roku, Nr 21, poz. 112 z późniejszymi zmianami), art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tekst jednolity: Dz. U. z 2001 roku, Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami), a także na podstawie postanowienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 4 sierpnia 2011 roku w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2011 roku, Nr 162, poz. 978), Rada Miejska w Sosnowcu na wniosek Prezydenta Miasta Sosnowca uchwala, co następuje:

§ 1. Dla przeprowadzenia, na terenie miasta Sosnowca, wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 roku, tworzy się odrębne obwody głosowania.

§ 2. Odrębne obwody głosowania, ich numery oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych określa załącznik do niniejszej uchwały.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Sosnowca.

§ 4. Uchwała podlega niezwłocznemu przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Katowicach.

§ 5. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty w gminie.

§ 6. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Sosnowcu


Arkadiusz Chęciński

Załącznik do Uchwały Nr 194/XI/2011
Rady Miejskiej w Sosnowcu
z dnia 31 sierpnia 2011 r.
Zalacznik1.doc

Wykaz odrębnych obwodów głosowania na terenie miasta Sosnowca z ustalonymi numerami, granicami oraz siedzibami obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 roku.

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Krzemirski

Współzałożyciel Fabryki Narciarzy. Instruktor narciarstwa od 19 roku życia. Prócz legitymacji państwowej, posiada również uprawnienia Niemieckiego Stowarzyszenia SPORTS.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »