| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Zarządzenie nr 1260/2013 Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie

z dnia 31 stycznia 2013r.

w sprawie ustalenia średniego miesięcznego kosztu utrzymania w Domu Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich przy ul. Św. Barbary 5

Na podstawie art. 60 ust. 2   pkt 2   ustawy z   dnia 12 marca 2004r. o   pomocy społecznej (t.j. Dz.U. z   2009r. nr 175 poz. 1362 z   późn.zm.), w   związku z   art. 92 ust.1 pkt 2   oraz ust. 2   ustawy z   dnia 5   czerwca 1998r. o   samorządzie powiatowym (t.j. Dz.U. z   2001r. nr 142 poz. 1592 z   późn. zm.) oraz § 24 ust. 1   Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miasta w   Siemianowicach Śląskich (Załącznik do Zarządzenia Nr 716/2012 Prezydenta Miasta z   dnia 12 marca 2012 r. z   późn. zm.)  

zarządzam co następuje:  

1)   Ustala się średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańca w   Domu Pomocy Społecznej prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Boromeuszek mieszczącym się w   Siemianowicach Śląskich przy ulicy Św. Barbary 5, na kwotę 2   969,77 zł /kwota słownie: dwa tysiące dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć złotych siedemdziesiąt siedem groszy/.  

2)   Wykonanie Zarządzenia powierza się Dyrektorowi Domu Pomocy Społecznej.  

3)   Zarządzenie podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

4)   Zarządzenie wchodzi w   życie od następnego miesiąca przypadającego po miesiącu, w   którym zostało opublikowane.  

 

 

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie  


Jacek   Guzy

 

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Edyta Jagiełło

Radca prawny w Raczkowski Paruch sp.k. Zajmuje się bieżącą obsługą spółek w zakresie prawa pracy oraz doradza Klientom w obszarach ochrony danych osobowych pracowników, w tym przetwarzania danych osobowych w grupach kapitałowych, włącznie z transferem danych za granicę. Obszar jej specjalizacji obejmuje także pracowniczo-prawne zagadnienia związane z międzynarodowymi transferami przedsiębiorstw. Jej Klientami są między innymi wiodące spółki z branży IT, farmaceutycznej i turystycznej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »