| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 187/2000

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 28 sierpnia 2000 r.

o nadaniu odznaczeń.

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177 i z 2000 r. Nr 62, poz. 718) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Skarbu Państwa

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

1. Jankowski Tadeusz, 2. Kwiatkowski Wojciech, 3. Nowak Andrzej, 4. Panek Joachim, 5. Słaboń Walenty Jan,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

6. Banaszak Zbigniew Zygmunt, 7. Beczała Roman, 8. Bożek Jan, 9. Brzoza Eugeniusz Józef, 10. Chajęcki Leszek, 11. Charo Adam Tadeusz, 12. Chmura Czesław Stanisław, 13. Chudobiński Jerzy, 14. Chwałek Jan, 15. Chyliński Krzysztof, 16. Cwyl Kazimierz, 17. Czarkowski Tadeusz, 18. Ćwiękała Jan, 19. Dutkiewicz Krzysztof Zbigniew, 20. Frąszczak Janusz, 21. Gajdzik Stefan, 22. Gąska Zygmunt, 23. Głowacz Ludwik, 24. Granek Andrzej, 25. Grzanka Roman, 26. Hamerlik Stanisław Marian, 27. Hryciuk Janusz Bogdan, 28. Janiszewski Czesław, 29. Jesionowski Sławomir, 30. Kaczmarek Apolinary, 31. Kamiński Stanisław, 32. Kaucha Bogdan Stanisław, 33. Kawala Artur Adam, 34. Kępa Zbigniew, 35. Kisiel Jerzy, 36. Kluj Kazimierz, 37. Kosowski Zbigniew, 38. Kowszyn Andrzej, 39. Krzysztofek Bogdan, 40. Kubaczewski Andrzej, 41. Lasek Stanisław, 42. Lembas Stanisław Józef, 43. Lis Stanisław, 44. Łuczak Zygmunt Eugeniusz, 45. Manowski Manfred, 46. Matysik Henryk, 47. Michalak Mirosław Jerzy, 48. Morawski Jan, 49. Nurski Sylwester Mieczysław, 50. Okoń Andrzej, 51. Olszewski Franciszek, 52. Osuchowski Zbigniew Rudolf, 53. Pawlarczyk Janusz Kazimierz, 54. Pawlus Włodzimierz, 55. Pasała Waldemar Benedykt, 56. Rzempołuch Józef, 57. Staszowski Stanisław, 58. Stożek Ryszard, 59. Strycharski Jerzy, 60. Szmid Stanisław, 61. Ślązak Stefan, 62. Tadaj Zdzisław, 63. Wiencierz Waldemar, 64. Zarzycki Edward, 65. Zwierzchowski Władysław, 66. Żaba Janusz, 67. Żmija Wiesław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

68. Bogucki Lucjan, 69. Kamuda Janusz, 70. Knebel Andrzej, 71. Nakapała Jan, 72. Nowacki Czesław, 73. Sianek Zygmunt, 74. Szyszka Bogusław, 75. Świątczak Grzegorz, 76. Urbanowicz Jerzy, 77. Wesołek Mirosław Edmund, 78. Wolny Kornel, 79. Wróbel Jerzy,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

80. Adamczak Jerzy, 81. Andrzejewski Marek, 82. Bargieł Czesław, 83. Bernacki Marian, 84. Borkowski Władysław, 85. Całek Henryk, 86. Chrobak Józef, 87. Dudek Jan, 88. Filipkowski Adam, 89. Furtak Bożena Ewa, 90. Gamrot Andrzej Henryk, 91. Gierka Andrzej, 92. Góralczyk Edward, 93. Górski Janusz, 94. Górski Ryszard Marian, 95. Iskierski Lesław, 96. Jastrzębski Aleksander, 97. Jazienicka-Wytyczak Krystyna Alicja, 98. Jeziorski Andrzej, 99, Kamionka Stanisław, 100. Kankowski Mirosław, 101. Kawka Marek, 102. Kądzielawa Stanisław Antoni, 103. Kołek Piotr, 104. Kos Franciszek, 105. Krzykała Eugeniusz, 106. Krzysztofek Lucyna, 107. Leśniak Zygmunt, 108. Lewandowski Mariusz Jerzy, 109. Lichtański Edward, 110. Ligęza Zbigniew, 111. Linke Zdzisław, 112. Majda Joanna, 113. Makosz Andrzej, 114. Malinowski Ryszard, 115. Markowski Mirosław, 116. Matuszewski Szczepan, 117. Mendecki Franciszek, 118. Migas Henryk Błażej, 119. Młynarski Tadeusz, 120. Pacholski Edward, 121. Patelski Andrzej Józef, 122. Pełkowski Robert, 123. Piecha Ryszard, 124. Sekuta Tadeusz, 125. Siwiński Krzysztof Antoni, 126. Sroka Lech, 127. Suchy Jan, 128. Sułkowski Roman, 129. Szarek Bogusław, 130. Szeszko Wiesław, 131. Urbaniak Jan, 132. Urbański Henryk, 133. Woźniak Tadeusz, 134. Wrożyna Jan, 135. Zabtocki Józef, 136. Załoga Franciszek, 137. Zembok Aleksander,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

138. Abratkiewicz Piotr Stanisław, 139. Adamczuk Andrzej, 140. Adamczyk Marian Szczepan, 141. Akwarski Eugeniusz Józef, 142. Ambroziak Grzegorz Adam, 143. Bajorowicz Marian Józef, 144. Balicki Waldemar, 145. Baran Tadeusz, 146. Bartko Andrzej, 147. Biatoń Eugeniusz, 148. Binaś Marek, 149. Biskup Zbigniew, 150. Błażków Marek, 151. Borys Piotr, 152. Brus Waldemar Stanisław, 153. Bujak Cezary, 154. Buława Andrzej, 155. Buszydlik Eleonora Magdalena, 156. Cerek Ewa, 157. Czubak Tadeusz Jan, 158. Dawidowicz Andrzej, 159. Dąbrowski Bogdan, 160. Derek Dariusz Jerzy, 161. Domański Zdzisław, 162. Drop Janusz, 163. Dudek-Drożdż Mariola, 164. Dziedziewicz Zdzisław, 165. Dzień Ryszard, 166. Dziewulski Bogdan, 167. Fiszer Eugeniusz, 168. Furtak Leszek, 169. Gandziarski Stanisław Kazimierz, 170. Gniewek Walentyna Maria, 171. Goździak Zygmunt, 172. Granek Jerzy, 173. Grzegorzek Edward, 174. Harabasz Zbigniew, 175. Herbuś Mieczysław Stefan, 176. Jacak Mariusz, 177. Jasiński Ryszard, 178. Jędyk Ryszard, 179. Kaput Zbigniew Stanisław, 180. Kawecki Krzysztof, 181. Kehle Zbigniew, 182. Kinas Tadeusz, 183. Konderak Krzysztof, 184. Kosidowski Ryszard, 185. Kowolik Roman, 186. Kozłowski Piotr, 187. Krzywobłocki Dobrosław Jerzy, 188. Kuca Stanisław, 189. Kuska Jerzy, 190. Kuś Antoni, 191. Kużownik Stanisław, 192. Kwietniewski Włodzimierz, 193. Leszczyński Władysław, 194. Lipień Grzegorz, 195. Łukijaniec Eugeniusz, 196. Marciniak Marek, 197. Maziarka Antoni, 198. Mączka Dariusz, 199. Melon Roman, 200. Mendecki Jan, 201. Michnicki Piotr, 202. Nowak Leszek, 203. Nowicki Marek, 204. Oleksy Tadeusz, 205. Opaciński Stanisław, 206. Ostrowski Waldemar, 207. Paździorko Edward, 208. Pągowski Janusz, 209. Piątkowski Jerzy, 210. Pietrzeniec Krzysztof, 211. Pojasek Marian, 212. Pluta Marek, 213. Purszke Grzegorz Aleksander, 214. Radomski Ryszard, 215. Rykowska Elżbieta, 216. Serkowski Tomasz, 217. Siarkowski Jan, 218. Siegmund Bogusław, 219. Sienkiewicz Henryk, 220. Sierakowski Jerzy Tadeusz, 221. Skarboń Jacek, 222. Swoboda Dariusz Jan, 223. Szlachta Marian, 224. Sznajder Jan, 225. Szymczak Edward, 226. Szymecka Zofia, 227. Wasilewski Julian, 228. Wilżyńska Lidia, 229. Witschel Tadeusz Czesław, 230. Wojdanowicz Leszek, 231. Wrona Grzegorz, 232. Wyciślik Waldemar Jerzy, 233. Zadęcki Grzegorz, 234. Zagórski Mirosław, 235. Zawisza Grzegorz Józef, 236. Zbytniewski Paweł, 237. Zdrach Andrzej, 238. Zioło Paweł, 239. Żółtkowski Kazimierz, 240. Żyło Władysław,

na wniosek Ministra Środowiska

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

241. Głaz Jan, 242. Hawryś Zbigniew, 243. Kossak Simona Gabriela, 244. Malinowski Henryk, 245. Suwara-Jędrykiewicz Elżbieta Jadwiga, 246. Załęski Andrzej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

247. Gozdalik Maria, 248. Kalisiak Anna, 249. Kliczkowska Anna Ewa, 250. Matras Jan Józef, 251. Mikułowski Mikołaj, 252. Niemtur Stanisław, 253. Piotrowska Hanna, 254. Polański Janusz Antoni, 255. Rzadkowski Stanisław, 256. Tyszka Jan, 257. Zając Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

258. Baranowski Jan, 259. Duda Barbara Maria, 260. Grodzki Wojciech, 261. Janiszewski Wojciech, 262. Kazimierczak Alina Janina, 263. Michalak Roman Witold, 264. Rogala Marian, 265. Rozmarynowski Seweryn, 266. Zachara Tadeusz,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

267. Roleski Leszek Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

268. Janeczek Piotr, 269. Janik Zdzisław Czesław, 270. Strzelczyk Andrzej,

za zasługi w pracy naukowej i dydaktycznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

271. Cempla Jerzy Władysław, 272. Spodaryk Krzysztof Marian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

273. Feiner Małgorzata Stefania, 274. Sterkowicz Stanisław, 275. Tyka Aleksander Stanisław, 276. Winiarski Ryszard Wojciech, 277. Żołądź Jerzy Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

278. Kulesza Wanda Józefa, 279. Pałosz Jadwiga Marianna,

za zasługi w działalności na rzecz Klubu Sportowego „Pieniny” w Szczawnicy:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

280. Czaja Zbigniew, 281. Sarata Józef, 282. Węglarz Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

283. Słowik Wojciech Józef, 284. Śmietana Aleksander,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

285. Potaczek Józef,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

286. Chorągwicki Jan, 287. Kopacz-Modrzejewska Renata Maria, 288. Krzysztofiak Edward, 289. Mąkowski Marek, 290. Potaczek Adam, 291. Zapała Zofia,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

292. Chorągwicki Józef, 293. Chorągwicki Marek, 294. Farganus Maria, 295. Górska Agata, 296. Jarosz Zbigniew, 297. Łabuz Jan, 298. Kościelniak Kazimierz, 299. Ligas Józef,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

300. Bilińska Jadwiga, 301. Sadowski Eugeniusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

302. Gałązka Sławomir Kazimierz, 303. Kęsik Stanisław, 304. Kosakowski Władysław, 305. Kotowicz-Borowy Irena, 306. Laskowski Jan Władysław, 307. Mamiński Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

308. Myszyński Zdzisław,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

309. Musiatewicz Mirosław Sylwester, 310. Ostrowski Cezary Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

311. Gniewosz Marek Piotr, 312. Grysiński Jan Wiktor, 313. Natkowski Mieczysław, 314. Oleksiak Jan,

na wniosek Wojewody Opolskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

315. Bednarski Andrzej, 316. Gandurski Józef, 317. Jerszewska-Mosoń Halina,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

318. Cichecka Maria Zofia, 319. Filipiuk Krystyna, 320. Jurczak Zygmunt Kazimierz, 321. Nowara Józef, 322. Pilarska Maria, 323. Piotrowski Wojciech, 324. Rogalska Izabela Małgorzata, 325. Suska Irena Maria, 326. Swiętanowski Czesław, 327. Więcek Tadeusz Zygmunt,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

328. Kosińska Janina Władysława, 329. Łazowska Helena, 330. Symołon Emilia,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

331. Kolasa Czesław Julian, 332. Krawczyński Ryszard Czesław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

333. Jarząbek Małgorzata Kazimiera, 334. Kotwica Tadeusz,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

335. Sójka Teresa Janina,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

336. Kasowska Halina, 337. Magdziarz Stanisław Franciszek, 338. Majchrzyk Zdzisława, 339. Pacyga Zygmunt, 340. Witkowska Teresa,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

341. Grochowski Czesław,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

342. Piłat Stanisław, 343. Walawska-Pawlak Bronisława Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

344. Kowalczuk Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

345. Brachun Teresa, 346. Gaszyk Hanna, 347. Kowalski Ryszard, 348. Mikołajczyk Józef, 349. Seroczyńska Leokadia,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

350. Grabowska Barbara, 351. Kapliński Jerzy, 352. Kowalczyk Jadwiga, 353. Matalińska Ewa, 354. Molenda Andrzej,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

355. Tomaszewski Ryszard Stefan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

356. Krajewski Władysław Łucjan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi dla rozwoju kultury

357. Jaszczuk Paweł, 358. Prusik Alfred,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz organizacji kombatanckiej

359. Stankiewicz Zdzisław.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Budzis

Doradca finansowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »