| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 132/2001

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 19 czerwca 2001 r.

o nadaniu orderów i odznaczeń.

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177 i z 2000 r. Nr 62, poz. 718) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w działalności na rzecz dzieci:

KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU
ODRODZENIA POLSKI

1. Madey Jan Ryszard, 2. Rondio Zdzisław Karol,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

3. Lengauer Włodzimierz, 4. Marciniak Zbigniew Stanisław, 5. Rakowski Ryszard,

za zasługi w działalności na rzecz dzieci:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

6. Rawicz Marcin Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Braun Marcin Jan, 8. Mach Maria Michalina,

za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

9. Kalinowski Józef,

za zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Korneta Bogusław Wiesław, 11. Łukasik Wanda Zdzisława, 12. Mikucki Andrzej Mirosław, 13. Przetakiewicz Wojciech Krzysztof,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Cichawa Jan, 15. Marańda Władysław Ryszard, 16. Neyman Tadeusz, 17. Szymański Zbisław Wiktor, 18. Wójcikiewicz Halina,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

19. Miller Edward, 20. Oko Jan, 21. Wołczyński Andrzej,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Kolek Andrzej, 23. Krzemiński Aleksander Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Grudkowski Wojciech Aleksander, 25. Gmurek Józef, 26. Matusiak Bogusław Henryk, 27. Wróblewski Andrzej, 28. Zygmunciak Stanisław,

za wybitne zasługi w rozwijaniu spółdzielczości mleczarskiej

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

29. Stefanowicz Andrzej Kazimierz,

za zasługi w rozwijaniu spółdzielczości mleczarskiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Dośpiał Joanna Józefa, 31. Jurczyk Kazimierz, 32. Jurczyk Wiktor,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Bielecka Barbara Czesława, 34. Hordejuk Bożena Franciszka, 35. Kublicka Barbara, 36. Obrębski Leszek Jan, 37. Warda Marian Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Domańska Krystyna, 39. Karczmarz Janina, 40. Stasiak Tadeusz, 41. Toczyńska Marianna Stanisława, 42. Woźniak Justyna,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

43. Glanc Halina Irena, 44. Haska Mieczysław Wacław, 45. Laskowski Lucjan, 46. Ochlak Andrzej Ryszard, 47. Siemianowski Bogdan Marian, 48. Szymański Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Drogorób Bogumił Grzegorz, 50. Ulatowski Stanisław Ryszard,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

51. Gąsior Wiesław Kazimierz, 52. Górski Tomasz, 53. Wesołowski Juliusz Tadeusz.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Jagoda Szymańska

projektant wnętrz, INNE MEBLE

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »