| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 219/2001

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 17 września 2001 r.

o nadaniu orderów i odznaczeń.

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177 i z 2000 r. Nr 62, poz. 718) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi dla rozwoju budownictwa, za osiągnięcia w zarządzaniu jednostkami gospodarczymi:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Kotnowski Andrzej Tadeusz, 2. Skipietrow Michał,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

3. Floeth Helmut Stefan,

za zasługi dla rozwoju budownictwa, za wdrażanie nowoczesnych technologii:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Minasowicz Maria Krystyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Król Zbigniew Dariusz, 6. Musiałkiewicz Marek, 7. Perzyna Mirosława Teresa.

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Czernek Piotr, 9. Witkun Mariusz Roman,

za wybitne zasługi dla rozwoju leśnictwa i ochrony środowiska naturalnego

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

10. Konarski Ludwik,

za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz Towarzystwa Opieki nad Majdankiem

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

11. Węgrzecka Jadwiga Maria, 12. Zybała Stanisław,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz Towarzystwa Opieki nad Majdankiem

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

13. Cyniak Mirosława, 14. Mazurek Julian,

za wybitne zasługi dla rozwoju sportu tenisowego

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

15. Białaszczyk Waldemar, 16. Borejko Kordian Józef,

za zasługi dla rozwoju sportu tenisowego:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Grabowski Tadeusz Piotr, 18. Grusiecki Jerzy Antoni, 19. Pawlik Janusz Henryk, 20. Prochna Stefania, 21. Zieliński Jarosław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Długosiewicz Elżbieta,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz Stowarzyszenia Lotników Polskich

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Dudzik-Baranowska Jadwiga, 24. Filimon Edmund, 25. Wroński Witold,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnych:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Suchodolski Adam Wojciech, 27. Zabielski Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Lipiec Henryk, 29. Mościcka Urszula,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Czubek Zofia, 31. Dębczak Lech Henryk.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

GACH MIZIŃSKA Kancelaria prawna

Kancelaria GACH MIZIŃSKA spółka jawna to kancelaria specjalizująca się w doradztwie podatkowym oraz w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »