| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 181/2001

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 20 września 2001 r.

o nadaniu odznaczeń.

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177 i z 2000 r. Nr 62, poz. 718), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

1. Czyżewski Jan Jerzy, 2. Goczyńska Janina Stanisława, 3. Książek Teresa, 4. Leszczyński Szczepan Kazimierz, 5. Najmóła Krystyna Maria, 6. Pacek Krystyna, 7. Rosiak Hanna,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Bojar Sabina Elżbieta, 9. Boksznajder Eugeniusz Józef, 10. Braś Bogna Maria, 11. Bryła Henryk, 12. Butkowski Józef Andrzej, 13. Dąbrowska Helena, 14. Dzwonowska Urszula Stefania, 15. Gach-Kustra Jolanta, 16. Garczyk Zofia Mieczysława, 17. Gliwiński Kazimierz, 18. Grabska-Baraniuk Grażyna Maria, 19. Graf Anna Jadwiga, 20. Gutkowska Sylwia Maria, 21. Jaworska Hanna, 22. Jeżmańska Maria, 23. Kępczyńska Teresa, 24. Kita Wiesław Stanisław, 25. Kossak-Lgocka Antonina Helena, 26. Kowalska Kazimiera Katarzyna, 27. Krok Edward, 28. Kulińska Krystyna, 29. Kupidura Elżbieta, 30. Lutyńska Teresa Elżbieta, 31. Markowska-Krokoszyńska Urszula, 32. Mazur Urszula Joanna, 33. Mierzejewski Józef Wiesław, 34. Mikołajewska Wanda, 35. Misiak Irena, 36. Moszczyński Leszek Wit, 37. Napiórkowska Hanna, 38. Olejnicka Jadwiga Zofia, 39. Orłowska Grażyna Leonarda, 40. Osiński Hipolit Zygmunt, 41. Przepiórka Emilia Feliksa, 42. Rykowski Jan Tadeusz, 43. Smagowicz Anna Zdzisława, 44. Stankiewicz Grażyna Zofia, 45. Stasak Irena, 46. Stolarska Małgorzata Wacława, 47. Szczypek Helena, 48. Szuppe Jadwiga Ewa, 49. Szymańska Anna Kazimiera, 50. Tomczak Irena Wincentyna, 51. Zawisza-Chlebowska Teresa, 52. Żuk Jadwiga,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Bąkała Wiesława, 54. Bratkowska-Sitkowska Halina, 55. Bryłowska Aniela Eugenia, 56. Brzostowska Krystyna, 57. Byks Aleksander Maciej, 58. Chełchowski Witold, 59. Chróścicki Jan, 60. Chrapczyńska Lidia Małgorzata, 61. Ciarkowska Sławomira Wanda, 62. Czapla Marek Jan, 63. Czarnecka Zofia, 64. Czeżyk Bogdan, 65. Dąbrowska Joanna, 66. Dłużewska Barbara, 67. Dobkowska Danuta, 68. Domańska Iwona, 69. Dudek Jolanta Lucyna, 70. Dziekan Krystyna 71. Florczak Daniela, 72. Gawinek Julianna Stanisława, 73. Goch Krystyna, 74. Gołębiewski Walenty Antoni, 75. Gontarczyk Barbara Maria, 76. Goworek Marek Jerzy, 77. Górniak Halina, 78. Granica Zbigniew, 79. Gryszkiewicz Leokadia Józefa, 80. Grzesiak Marta Justyna, 81. Heród Teresa Barbara, 82. Iwaniuk Gabriela, 83. Iwańczyk Jolanta, 84. Jabłonowska Alina Kazimiera, 85. Jachimiak Elżbieta Anna, 86. Jakubowska Alina Teresa, 87. Jaskulski Krzysztof Antoni, 88. Jemiołek Maria, 89. Kaczyński Leszek, 90. Kaliszewska Teresa, 91. Kawczyńska Krystyna Anna, 92. Kijek Krystyna, 93. Kisiel Czesław, 94. Koczkodaj Adam, 95. Kołodziejska Maria Elżbieta, 96. Konasiuk Róża Anna, 97. Kopiejewska Ewa Barbara, 98. Korzeń Stanisław Antoni, 99. Kozłowska Krystyna, 100. Krekora Zofia, 101. Król Alicja Małgorzata, 102. Krupecka-Krupińska Maria Zofia, 103. Kucharska Zofia, 104. Kuczyński Tadeusz Władysław, 105. Kuligowska Grażyna Maria, 106. Kuran Witold Marek, 107. Kurpiewska Alina, 108. Kusal-Warso Danuta Izabela, 109. Kwiatkowski Henryk Adam, 110. Łączyńska Barbara, 111. Maciejewska Zenobia Marianna, 112. Marciniuk Zbigniew, 113. Marczewska Elżbieta Maria, 114. Maziński Eugeniusz, 115. Melaniuk Henryk, 116. Nagłowska Ewa, 117. Nałęcz Waldemar, 118. Napierkowski Ireneusz, 119. Nieborek Zofia, 120. Niedziółka Andrzej, 121. Niedźwiecka Jadwiga, 122. Nowak Halina Elżbieta, 123. Nowicki Tadeusz, 124. Omińska Hanna Jadwiga, 125. Osiński Marian, 126. Osipiuk Sylwia Halina, 127. Oszucińska Anna, 128. Pacak Lech Jan, 129. Pająk Marta, 130. Panasiuk Celina, 131. Pawlak Urszula, 132. Perera Izabela, 133. Pęcherzewska Domicela, 134. Pędraszewska Elżbieta, 135. Pisarska Maria, 136. Podziemski Jerzy Jan, 137. Potrykus Bożenna Maria, 138. Proch Maria Jadwiga, 139. Prokop Anna Maria, 140. Pszczółkowska Joanna Ewa, 141. Radożycki Adam Antoni, 142. Reder Andrzej Hubert, 143. Roman Mariola Magdalena, 144. Rykowska Jadwiga, 145. Salis Izabela, 146. Salis Waldemar, 147. Sierota Zdzisław, 148. Siulborska Anna Danuta, 149. Siulborska Hanna Barbara, 150. Skrzynecka Bożenna Krystyna, 151. Skwarek Irena, 152. Sobczak Danuta, 153. Socha Elżbieta Maria, 154. Sokołowska Zofia, 155. Stachowicz Jerzy, 156. Stanisławski Leszek, 157. Stosio Marianna Lucyna, 158. Stuczyk-Kuźmicki Stanisław, 159. Szarek Henryk Wacław, 160. Szczepaniak Jolanta Halina, 161. Szopa Wojciech Janusz, 162. Świerczek Iza Mirosława, 163. Taube Bogdan, 164. Terc Małgorzata, 165. Trawińska Lidia, 166. Trędzbor Grażyna, 167. Tumiłowicz Anna, 168. Ulicka Krystyna, 169. Wiącek Ewa, 170. Wielkopolska Elżbieta, 171. Wilczek Mieczysław, 172. Winiczenko Ernesta, 173. Wiśnicka Wanda, 174. Wojda Bożena, 175. Wolniewicz Hanna Iwona, 176. Wołejko Krzysztof Jerzy, 177. Workowska Aleksandra Krystyna, 178. Woźniakowska Jadwiga Danuta, 179. Wójcik Teresa, 180. Zadrożna-Szochner Małgorzata, 181. Zalewski Mieczysław, 182. Zarzycka Danuta, 183. Zawadzka Grażyna Janina, 184. Zawistowska Hanna, 185. Zawistowski Zbigniew Waldemar, 186. Zdziennicka Janina,187. Zielińska Grażyna Irena, 188. Zmysłowska Maria Magdalena, 189. Żebrowska Elżbieta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

190. Amanowicz Barbara, 191. Andrzejewska Alicja Krystyna, 192. Banach Ewa, 193. Bettin Wanda Marianna, 194. Borowicka Teresa, 195. Brylewska Halina Cecylia, 196. Brzozowski Henryk Lucjan, 197. Chała Hanna Janina, 198. Chojnacka Ewa, 199. Chomicka Barbara Zofia, 200. Chomiszczak Alina Marianna, 201. Chylicka Ewa, 202. Cichy Janusz, 203. Cieszkowska Anna, 204. Ciszewska-Kąkol Janina Katarzyna, 205. Czapiga Jolanta Maria, 206. Dąbrowska Teresa Jadwiga, 207. Denst Arnold Krzysztof, 208. Dorywalska Violetta Jolanta, 209. Dramińska Marianna Ewa, 210. Dudziuk Teresa, 211. Durka Ewa, 212. Dymek Elżbieta, 213. Fabianowicz Maria Jolanta, 214. Faliński Wiesław, 215. Frączkowska Maria, 216. Fudała Katarzyna, 217. Gałczyńska Elżbieta Barbara, 218. Gapińska Elżbieta Teresa, 219. Gąsior Kazimiera Wanda, 220. Gontarska Danuta, 221. Górecki Zygmunt, 222. Grochowska Barbara, 223. Gruc Grażyna, 224. Grudzińska Barbara, 225. Iwaszczuk Teresa, 226. Jamka Grażyna, 227. Jankowska Hanna Krystyna, 228. Jaryniuk Maria, 229. Jaskot Anna, 230. Jastrzębska Alicja Maria, 231. Jaśkiewicz Stanisława Barbara, 232. Jaśkiewicz Zofia, 233. Jeleniewicz Wanda Maria, 234. Jóźwiak Bogdan Andrzej, 235. Kalbarczyk Anna, 236. Karpińska Hanna Teresa, 237. Kędzierska Marianna Janina, 238. Klauzińska Bożena Elżbieta, 239. Klauzińska Irena Franciszka, 240. Klimaszewska Ewa Janina, 241. Kobza Małgorzata Jolanta, 242. Koelner Halina, 243. Kopański Bogumił Franciszek, 244. Kostanek-Bojdo Zofia Katarzyna, 245. Kowal Małgorzata, 246. Kowalski Ryszard Teofil, 247. Kozińska Alicja Barbara, 248. Krajewska Aldona Małgorzata, 249. Krasowska Ewa, 250. Kuczyński Jerzy Franciszek, 251. Kulesza Krzysztof Henryk, 252. Kulikowska Elżbieta, 253. Kulińska Maria, 254. Laszuk Barbara, 255. Łepkowski Wojciech, 256. Machnio Zdzisław, 257. Majewska Janina Regina, 258. Malik Ewa Maryla, 259. Malanowski Jarosław Eugeniusz, 260. Małaczek Lucyna Antonina, 261. Mańkowska Krystyna Ewa, 262. Matysiak Irena Władysława, 263. Miecznikowska Danuta, 264. Mierzejewski Mieczysław, 265. Milewska Stanisława Bożenna, 266. Moskwa Ewa Anna, 267. Mroczek Elżbieta, 268. Mucha Maria, 269. Niedziółka Grażyna, 270. Noszczyk Elżbieta, 271. Olszewska Urszula, 272. Opolska Bernardyna, 273. Owczarczyk Zdzisława, 274. Pasęcka Bożena Jadwiga, 275. Patora Donata, 276. Pawluk Lech Eugeniusz, 277. Pawłowski Zbigniew, 278. Piekarska Irena, 279. Pieścik Barbara, 280. Przychodzeń Ewa, 281. Radomska Ilona, 282. Radzikowska Cecylia, 283. Rubka Wiesława, 284. Sadowska Hanna, 285. Sakson Urszula Maria, 286. Salamon Grażyna Maria, 287. Samonek Grażyna, 288. Sarnowska Agnieszka, 289. Sawiczyński Arkadiusz Andrzej, 290. Sieczkowska Maria Jolanta, 291. Siewruk Sławomir, 292. Skarżycka Barbara, 293. Skwara Teresa, 294. Sławicka Małgorzata, 295. Socha Witold Andrzej, 296. Somla Małgorzata, 297. Stańczyk Mirosław, 298. Starczewski Bogdan Ryszard, 299. Suchecka Małgorzata. 300. Sujkowska Elżbieta, 301. Szewczuk Janina, 302. Szyba Teresa Maria, 303. Tomaszewska Hanna Albina, 304. Wnuk Lech Stanisław, 305. Woźniak Ewa, 306. Woźnica Ewa, 307. Wuszt Wioletta Małgorzata, 308. Wyrwas Barbara, 309. Zdziechowska Anna, 310. Zieleniak Tadeusz Ryszard, 311. Złotkowska Stanisława Janina, 312. Żuławnik Ewa, 313. Żurek Izabela.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Dittmajer i Wspólnicy sp. k.

Kancelaria prawna

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »