reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 273/2002

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 12 listopada 2002 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Gospodarki

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Al Amin Idris Ahmed, 2. Cieniecka-Rostonkiewicz Anna Maria, 3. Glanowska Ewa, 4. Gralak Andrzej, 5. Janiszewska Elżbieta Maria, 6. Kryczka Krzysztof Mieczysław, 7. Petryka Marek, 8. Piotrowski Tadeusz Jacek, 9. Szpakowska-Jerzak Henryka Regina, 10. Witkowski Waldemar, 11. Zakrzewski Jerzy, 12. Zieliński Jacek Zbigniew,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

13. Huras Bogumiła Alicja, 14. Krawczyk Maria Małgorzata, 15. Matys Zygmunt, 16. Przybysz Elżbieta Hanna, 17. Ring Elżbieta, 18. Tarwacki Andrzej Adam,

na wniosek Ministra Infrastruktury

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Adamczyk Jan Paweł, 20. Bałaban Tomasz, 21. Bobkowski Bogusław Bogdan, 22. Centała Zbigniew Marian, 23. Chodkowski Krzysztof, 24. Draguła Zdzisław, 25. Dysarz Wiesław, 26. Dziuba Jan, 27. Górniak Zbigniew, 28. Hrynek Edward, 29. Juras Jerzy Stanisław, 30. Kempny Janusz, 31. Korab Janusz Aleksander, 32. Kotliński Kazimierz, 33. Kowolik Józef, 34. Krekora Dominik, 35. Lango Zygmunt, 36. Masłowski Ryszard, 37. Matuszczak Józef Jan, 38. Michałek Bogusław, 39. Mikuło Ewa Maria, 40. Muczek Jan, 41. Rak Tadeusz Paweł, 42. Rutkowska Halina Ewa, 43. Sawa Tadeusz, 44. Siodłak Krystyna, 45. Siwek Józef, 46. Winnicki Jan Zdzisław, 47. Wojdygowski Zdzisław, 48. Wszołek Ireneusz, 49. Zimny Danuta Krystyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Abramów Barbara, 51. Adamski Ryszard Wojciech, 52. Bogucki Tadeusz, 53. Bronowski Marek Antoni, 54. Burcon Sylwester, 55. Cieciura Stanisław, 56. Cycyk Zdzisław, 57. Derejczyk Eugeniusz, 58. Drutkowski Jerzy, 59. Fedan Emiliusz, 60. Filek Stanisław, 61. Flak Maria, 62. Gaweł Mirosław, 63. Głuchowski Wojciech Mirosław, 64. Gwizdak Jerzy Stanisław, 65. Hebda Janusz, 66. Heft Jan, 67. Hotloś Józef, 68. Jóźwik Jerzy, 69. Jurzak Jacenty, 70. Jurzyk Jerzy Piotr, 71. Juszczak Ignacy, 72. Kaczmarek Adam, 73. Kalinowski Wiesław, 74. Kielar Tadeusz, 75. Kiełbasa Andrzej, 76. Kili-chowski Stefan, 77. Klimas Henryk, 78. Kogut Andrzej, 79. Koperniak Zofia, 80. Korab Dariusz, 81. Korecki Henryk, 82. Kozakiewicz Marek, 83. Kuczyk Zenon, 84. Kulecki Tadeusz Zygmunt, 85. Lelonkiewicz Henryk, 86. Łotarewicz Stanisław, 87. Madej Mieczysław, 88. Malewicz Wojciech, 89. Masłowski Zbigniew Henryk, 90. Mazurek Stanisław Leszek, 91. Mączka Bronisław, 92. Michalczuk Andrzej, 93. Mierzejewski Wiesław, 94. Miluski Tadeusz Józef, 95. Miśkiewicz Jan, 96. Mróz Jan, 97. Nierzwicki Roman, 98. Nizielski Zbigniew Zygmunt, 99. Nowak Jan, 100. Ochal Tadeusz Andrzej, 101. Otfinowski Jacek, 102. Pałka Andrzej, 103. Paradowski Zenon, 104. Perek Ryszard Teofil, 105. Pilawa Marek, 106. Piskorek Roman, 107. Piszczek Jadwiga Elżbieta, 108. Połeć Józef, 109. Popiel Czesław, 110. Przybylski Marian Andrzej, 111. Przygoda Jerzy, 112. Rudnicki Ryszard Krzysztof, 113. Selerzyński Sławomir, 114. Sitarz Janusz, 115. Siwek Anna, 116. Skowron Zbigniew, 117. Soboń Antoni, 118. Spyrczyńska Elżbieta, 119. Starzyński Ryszard, 120. Stefanek Stanisław Aleksander, 121. Stysiak Andrzej, 122. Szabat Zbigniew Jan, 123. Szybkie Waldemard, 124. Szymański Andrzej, 125. Szymański Henryk, 126. Tokarski Andrzej, 127. Tokarz Stanisław, 128. Tracz Zbigniew, 129. Ukleja Ryszard, 130. Welcz Jan Lucjan, 131. Wierzbicki Jan, 132. Wigant Zofia, 133. Witecki Jerzy, 134. Woźniak Krzysztof, 135. Woźniak Kazimierz, 136. Wyszkowski Ryszard, 137. Zarabski Zbigniew, 138. Żaliński Juliusz, 139. Żegliński Marian, 140. Żmuda-Bednarczyk Anna Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

141. Aleksandrowicz Sławomir Jan, 142. Bartkowiak Mirosław, 143. Bartoszek Eugeniusz Stanisław, 144. Biel Bolesław, 145. Boratyńska Teresa Janina, 146. Firlej Janina, 147. Gawin Dorota, 148. Ignatiuk Wiesław, 149. Janowska Romualda, 150. Kwiatkowski Roman, 151. Kwietniewski Zbigniew Stanisław, 152. Lipiński Wojciech, 153. Michalik Waldemar, 154. Nowicki Andrzej, 155. Odrobiński Damian Mirosław, 156. Orłowski Marek, 157. Piotrowski Waldemar, 158. Rutkowski Zdzisław Piotr, 159. Siekierski Włodzimierz Antoni, 160. Wieczorek Lucyna, 161. Wilk Romuald, 162. Zawadzki Artur, 163. Zdybał Wiesław,

na wniosek Ministra Kultury

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w szkolnictwie artystycznym:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

164. Hamerlak-Gładyszewska Zofia,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

165. Binkowski Jerzy Zenon, 166. Kozłowski Jerzy, 167. Olszewski Karol Ludwik, 168. Orysiak Grażyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

169. Dudko Wiktor, 170. Groman Grazyna Ewa, 171. Romanik Galina,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

172. Koronka Adam Henryk,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

173. Kupicz Olga,

za zasługi w działalności w Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

174. Głowacki Jerzy Władysław, 175. Pachocki Robert Tadeusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

176. Milewska Irmina Alina, 177. Stańczak Romuald, 178. Stępień Zdzisława, 179. Wągrowski Witold,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

180. Tworzowska Jadwiga Teresa,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

181. Hady Marian Kazimierz, 182. Jankowski Tadeusz Grzegorz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

183. Drozd Tadeusz Jan, 184. Matuszkiewicz Lidia, 185. Sieńko Maria, 186. Tomaszewski Wiesław, 187. Urbanik Józef Zbigniew, 188. Żmuda Barbara Wanda,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

189. Dacko Jan Eugeniusz, 190. Welz Mirosław,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

191. Hadław Jerzy, 192. Wrona Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

193. Gałek Eugeniusz Jan, 194. Kaszyca Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

195. Brzozowski Tadeusz,

na wniosek Wojewody Śląskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

196. Ciepliński Marek Tadeusz, 197. Góra Jerzy Marek, 198. Grzonka Henryk Bronisław, 199. Kania Andrzej Grzegorz, 200. Kuklok-Opolski Józef Jerzy, 201. Ornowski Piotr, 202. Waniek Jerzy Józef, 203. Żelazowski Jarosław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

204. Krzak Krystyna Halina, na wniosek Wojewody Dolnośląskiego

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ l ODWAGĘ

205. Madej Tomasz, 206. Rękas Dariusz, 207. Szczerbiński Adam, 208. Wałaszek Krzysztof.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Agata Koschel-Sturzbecher

Adwokat, publicystka i szkoleniowiec.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama