reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 129/2003

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 27 czerwca 2003 r.

o nadaniu orderów i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi dla rozwoju przemysłu włókienniczego, za osiągnięcia w pracy naukowej

KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Łuczyński Witold Wojciech,

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

2. Teresiak Adolf,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz rozwoju regionu Warmii i Mazur

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Pakuła Paweł,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju polskiego boksu

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

4. Antkiewicz Aleksy. 5. Kukier Henryk Jerzy,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

6. Dominik Henryk, 7. Kołtuniewski Mieczysław Jan, 8. Matecki Zbigniew Apolinary, 9. Stodolna Irena,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Troszczyński Czesław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Mielcarek Bogdan Marian,

za wybitne zasługi w pracy zawodowej, za działalność społeczną

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

12. Bryś Zbigniew Zenon, 13. Zagalski Ryszard,

za zasługi w pracy zawodowej, za działalność społeczną

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Kruszlińska Danuta, 15. Szymański Jerzy,

za wybitne zasługi dla rozwoju spółdzielczości:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

16. Chadaj Jadwiga Halina, 17. Jankowiak Stanisław, 18. Ogrodnik Jerzy Józef, 19. Rukat Wacław,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

20. Kaźmierski Krzysztof, 21. Klepacki Ryszard, 22. Kmiecik Ryszard Stanisław, 23. Królicki Jerzy Władysław, 24. Łabędź Henryk, 25. Łopatowski Stanisław Kazimierz, 26. Maksymiuk Zdzisława Stanisława, 27. Nowakowski Stefan Ludwik, 28. Sobczak Kazimierz Józef, 29. Strózik Marian, 30. Szajna Józef, 31. Szendzielorz Wiktor,

za zasługi dla rozwoju spółdzielczości:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Bininda Józef, 33. Brodzisz Zofia, 34. Kowalczuk Stefan, 35. Lötsch Gerard Jan, 36. Nalewka Kazimierz, 37. Natkański Grzegorz, 38. Nowak Jerzy Marian, 39. Obiegło Włodzimierz, 40. Rybak Jan, 41. Ruprecht Helena, 42. Serżysko Krystyna, 43. Skwarek Włodzimierz Stanisław, 44. Słaby Wacław Stanisław, 45. Świca Wiesław Marian, 46. Wodzyńska Marianna, 47. Zielińska Gabriela,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

48. Bednarski Marian, 49. Białoń Halina Józefa, 50. Bielawski Zbigniew 51. Bizan Barbara Ewa, 52. Dziki Piotr, 53. Imiela Werner, 54. Kołodziejczyk Jacek Antoni, 55. Kruczek Elżbieta, 56. Malczyk Jerzy, 57. Michalski Mirosław, 58. Protasewicz Wieczysław, 59. Słowik Jan Józef, 60. Sułowski Jan Stefan, 61. Świerguła-Zębala Anna Zofia, 62. Waberski Jerzy Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Gębala Jacek Bogdan, 64. Gontarz Barbara, 65. Jędruch Marek Adam, 66. Krężołek Joanna, 67. Prus Ryszard Leszek, 68. Rolska Alicja.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Hoffmann

dyrektor sieci zewnętrznej Aureus

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama