reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 117/2003

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 10 lipca 2003 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, odznaczeni zostają:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

1. Czajka Barbara Maria, 2. Kundera Irena,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Attoh Elżbieta, 4. Balowska Jolanta Janina, 5. Bańkowska Halina, 6. Blajda Jan Antoni, 7. Blaźniak Irena Bogusława, 8. Bogdańska Aleksandra Teresa, 9. Boratyński Jacek, 10. Bryniarska Halina, 11. Burkat Andrzej, 12. Cegielska-Dźwigoń Domicela Zofia, 13. Celmer Pelagia, 14. Chmiel Krystyna, 15. Choma Edward Antoni, 16. Czaicka Ewa, 17. Górnisiewicz Wiesław Emilian, 18. Ignacyk Józef, 19. Jaszcz Maria, 20. Kasprzycka Teresa, 21. Kłosowska Helena, 22. Kondyjowska-Ogórek Jolanta Maria, 23. Kotkowska-Juda Bożena Józefa, 24. Kowalska Halina, 25. Kukla Maria Andrzej, 26. Kwiecień Barbara, 27. Lipa Elżbieta, 28. Mamczarz Krzysztof Zygmunt, 29. Marcisz Stanisław Zbigniew, 30. Mizera Aleksander Józef, 31. Mucha Tadeusz, 32. Ocłoń Danuta, 33. Ogorzałek Tadeusz, 34. Olszówka Stanisław Marian, 35. Przystał-Zielińska Teresa Janina, 36. Sulka-Dąbrowska Aleksandra, 37. Szaroma Lidia Beata, 38. Zając Zofia,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Antecka-Hawrysz Ewa, 40. Banach Krystyna, 41. Bańdur Małgorzata, 42. Bartoszek Barbara Krystyna, 43. Basiaga Zofia, 44. Bednarska Bogusława Zofia, 45. Bendo Jadwiga, 46. Bęc Lidia, 47. Bieniasz Henryk, 48. Biesik-Myśliwiec Renata, 49. Bliźniak Anna Barbara, 50. Bodziony Jolanta Danuta, 51. Bodzoń Zofia, 52. Bogacz Mirosława, 53. Bogdańska-Skuza Krystyna, 54. Borawska Barbara Maria, 55. Borek Irena, 56. Brzegowa Barbara, 57. Bubula Irena, 58. Bukartyk Andrzej Janusz, 59. Cebo Grażyna Barbara, 60. Chebda Kinga Bronisława, 61. Chmiel Małgorzata Anna, 62. Ciołkiewicz-Trąd Teresa, 63. Cupiał Maria, 64. Cygan Maria, 65. Czerkas Teresa, 66. Czyżycka Krystyna Józefa, 67. Darecka Halina Maria, 68. Daszkiewicz Stanisława, 69. Doniec Jerzy, 70. Drąg Ewa Janina, 71. Drobniak Bożena Helena, 72. Dudek Maria, 73. Dygoń Kazimierz, 74. Dzikowska Antonina Ewa, 75. Dżalak Kazimierz Józef, 76. Ficek Zygmunt, 77. Filipowicz Renata Elżbieta, 78. Florek Barbara, 79. Gajek Ewa Apolonia, 80. Galas Jan Władysław, 81. Garwol Wanda, 82. Gawęda Marta, 83. Giertuga-Skowron Teresa, 84. Gładyś Aleksandra, 85. Gołąbek Barbara, 86. Gonciarz Marian Zenon, 87. Górka Elżbieta, 88. Górnicka-Tlałka Janina, 89. Grzywa Wiesław, 90. Grzywnowicz Danuta Maria, 91. Guzowska Ewa Maria, 92. Haba Barbara, 93. Hadała Stanisław, 94. Handzlik Olga, 95. Harpula Bronisława, 96. Hasłinger Małgorzata Anna, 97. Hawryluk Helena, 98. Jabłońska Krystyna, 99. Jasieniak Anna, 100. Jewuła Jolanta, 101. Jodłowska Irena Urszula, 102. Kaczor Jadwiga Zofia, 103. Kalisz Stanisław, 104. Kaniecka Danuta Barbara, 105. Kantor Joanna Urszula, 106. Kawa Bożena Krystyna, 107. Kawecka Krystyna Barbara, 108. Kloryga Kinga Ewa, 109. Kociołek Halina Maria, 110. Kołton Henryk, 111. Konieczna Elżbieta Helena, 112. Kopczyk Elżbieta, 113. Kopeć-Mikuła Jolanta Maria, 114. Korbut Cecylia Lucyna, 115. Kosmala Ryszard Stanisław, 116. Kot Wiesław Eugenisz, 117. Kowalska Barbara Helena, 118. Kozubek-Marczyk Barbara, 119. Kramarczyk Maria, 120. Krawczyk Jadwiga, 121. Krawczyk Zbigniew, 122. Krogulska Stanisława Janina, 123. Kruczek Maria, 124. Krzemieńska Krystyna Joanna, 125. Krzemiński Leszek, 126. Kucharska Halina Bogusława, 127. Kućka Piotr, 128. Kurek Bogusław, 129. Kurowska Kazimiera, 130. Kurtyka Jolanta, 131. Kus Grażyna Alicja, 132. Kwapniewska Teresa, 133. Kwiecińska Jadwiga Teresa, 134. Kyzioł Ryszard Józef, 135. Ligęza Stefania Teresa, 136. Łazarz Małgorzata, 137. Łuczak Ewa Genowefa, 138. Łyczbińska-Paterak Jolanta Małgorzata, 139. Łysyganicz Waleria Emilia, 140. Maguda Andrzej Stanisław, 141. Maj Dorota Barbara, 142. Majda-Jankiewicz Anna, 143. Malinowski Grzegorz, 144. Małecka Wiesława, 145. Marczewski Tadeusz.146. Matras Małgorzata Jolanta, 147. Matyjewicz Janina, 148. Michalik Marek Stanisław, 149. Michoń Alina, 150. Misiewicz Halina, 151. Mucha Barbara, 152. Należny Magdalena, 153. Nazarko Grażyna, 154. Okrzesik Ludmiła, 155. Oleksy Cecylia, 156. Ołdak Alina, 157. Opozda Maria, 158. Orlicz Tadeusz Jan, 159. Osowska Barbara, 160. Ostachowska-Kos Bożena, 161. Pachel Janina Teresa, 162. Pachel Mirosław Józef, 163. Pajdak Ewa Stanisława, 164. Parketny Jerzy, 165. Pawłowska-Bieniarz Małgorzata, 166. Pelczar-Kozłowska Anna Wiktoria, 167. Piasny Maria, 168. Pietraszek Jerzy, 169. Pietruszka Halina, 170. Piwowarczyk Ewa Maria, 171. Pogwizd Anna Danuta, 172. Porębska Jadwiga Krystyna, 173. Prendota Renata Ewa, 174. Prokop Ewa Grażyna, 175. Przybyłowicz Marek Franciszek, 176. Ptak Renata Maria, 177. Rak Tadeusz, 178. Rapacz Marek, 179. Rostawiecka Barbara, 180. Roszak-Thiel Maria Barbara, 181. Rożek Franciszek, 182. Samborski Andrzej, 183. Seremet Teresa Maria, 184. Seruś Stanisław, 185. Sikora Zofia Janina, 186. Sowiźrał Krystyna Maria, 187. Struzikowska Krystyna, 188. Sutkowska Agata Maria, 189. Szczerbowski Zbigniew, 190. Szczucińska-Ślęzak Bożena, 191. Szklarz Adam, 192. Szlechta Lucyna Maria, 193. Szpar Małgorzata Bronisława, 194. Szura Jolanta Anna, 195. Szutowska Mirosława, 196. Tkaczewska Ewa Jolanta, 197. Tobiasz Wiesława, 198. Tracz Stanisław Włodzimierz, 199. Turopolska-Bednarz Maria, 200. Tutaj-Niklińska Iwona Barbara, 201. Tybon Alina Maria, 202. Wacławik Mariola Wiktoria, 203. Wajda Renata Anna, 204. Wałęga Alicja Maria, 205. Wawrzynek Janina, 206. Wesołowska Leokadia, 207. Węglarz Teresa Danuta, 208. Węgrzyn Halina Kinga, 209. Widlarz Jan Józef, 210. Wilczyńska Zofia Anna, 211. Winiarski Marek, 212. Wnęk Urszula Wiesława, 213. Wysocka Mirosława, 214. Zając Jadwiga, 215. Zając Maria, 216. Zajda Jerzy Bolesław, 217. Załuska Irena, 218. Zaucha Józef, 219. Zaworska Ewa, 220. Zdanowicz Bogdan Tadeusz, 221. Zych Elżbieta Zofia, 222. Żmuda Joanna, 223. Żmuda Wanda, 224. Żyła Józefa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

225. Banaś Anna Jolanta, 226. Barnaś Krystyna, 227. Batko-Łazarska Anna Michalina, 228. Berny Barbara Elżbieta, 229. Bielecka Janina Bernadetta, 230. Biernat Barbara, 231. Bocianowska Bogusława Zuzanna, 232. Bodzek Małgorzata Maria, 233. Boruch Agnieszka Barbara, 234. Bugała Dorota Grażyna, 235. Bujak Jerzy, 236. Burek Bożena Anna, 237. Byszewska Erika Renata, 238. Celuch Małgorzata, 239. Cempla Grażyna, 240. Chruściel Joanna Elżbieta, 241. Chumińska Beata, 242. Ciepielowska-Wróbel Małgorzata, 243. Ciężadlik Jolanta, 244. Ciurej Małgorzata, 245. Czekaj Lidia Elżbieta, 246. Czeluśniak Małgorzata Krystyna, 247. Czub Robert, 248. Delekta Anna, 249. Demczuk Ewa, 250. Dłubis Bożena Małgorzata, 251. Domagała Małgorzata, 252. Downarowicz Halina Maria, 253. Drabczyk Małgorzata, 254. Drąg Kazimierz, 255. Drwal Bernarda Barbara, 256. Drwal Mariusz, 257. Duda Małgorzata Dorota, 258. Durmała Barbara Ewa, 259. Dychtoń Beata Zofia, 260. Dyduła Beata Marzena, 261. Falkowski Jacek Witold, 262. Ficek Genowefa, 263. Fudyma Monika Beata, 264. Gackowska Małgorzata, 265. Gawina Magdalena Maria, 266. Gędziorowska Zofia, 267. Gołaszewska-Sierotowicz Barbara Anita, 268. Gościej Iwona Lidia, 269. Górecka Zofia Lucyna, 270. Górka Jolanta Anna, 271. Gromala-Słowik Anna, 272. Groniewska Teresa Zofia, 273. Grzelak Zofia, 274. Hamerlik Halina Krystyna, 275. Hotze-Kawalec Anna Janina, 276. Ingram Beata Anna, 277. Iwaszko Jadwiga Janina, 278. Jakubiak Elżbieta, 279. Jamróz Anna Maria, 280. Janusz Małgorzata, 281. Kaczmarczyk Maria, 282. Kazalska-Michalik Urszula Jolanta, 283. Kendziak Barbara, 284. Kies Alicja Barbara, 285. Kita Zofia, 286. Klimek Lidia Barbara, 287. Kłosowska Krystyna, 288. Komar Katarzyna, 289. Koprowska Barbara Maria, 290. Kosińska Jolanta Ewa, 291. Kościelnicka-Siemek Ewa Maria, 292. Kot Bernadeta Ewa, 293. Kowalski Paweł, 294. Król Maria, 295. Krzemińska Elżbieta, 296. Krzysztoń Marzena, 297. Kubarska Łucja, 298. Kucia Magdalena Katarzyna, 299. Kupiec Urszula Anna, 300. Kuras Józef, 301. Kwak Elżbieta Józefa, 302. Kwatera Halina 303. Kwinta Małgorzata Janina, 304. Kwinta Teresa Antonina, 305. Lampart Jadwiga, 306. Leja-Dymek Aleksandra Danuta, 307. Lenar Marzena Maria, 308. Leśniak Marek, 309. Leśniewska Agnieszka Wiesława, 310. Lipińska Jolanta Helena, 311. Lipska Joanna Maria, 312. Lisowski Leszek Józef, 313. Liszkiewicz Zenon, 314. Litwin Jadwiga Anna, 315. Łabno Jolanta Jadwiga, 316. Łoś Andrzej, 317. Łozińska Grażyna Iwona, 318. Maciejewska Maria, 319. Madej Maria, 320. Majewska Maria, 321. Malinowska Barbara, 322. Małek Marianna, 323. Marchewka Anna, 324. Masiulaniec Lucyna Maria, 325. Mastej Leokadia, 326. Michałek Małgorzata Sabina, 327. Michniak Alicja, 328. Mielec Aleksander Stanisław, 329. Mikoś Bożena, 330. Molak Bogusława, 331. Musiał Jacek, 332. Myślińska Agnieszka Agata, 333. Nosek Renata Jolanta, 334. Nowak Ewa Teresa, 335. Nowakowska Marzena Agata, 336. Nykiel Elżbieta Agnieszka, 337. Obstarczyk Małgorzata, 338. Ochał Marcin Karol, 339. Ogonowska Urszula Teresa, 340. Olszyńska Maria, 341. Opozda-Zuchmańska Elżbieta, 342. Osińska Izabela Katarzyna, 343. Osińska Teresa, 344. Ostrowska Alicja Maria, 345. Ostrowska Elżbieta, 346. Owsiak Stanisława Maria, 347. Pacułt Ewa Alicja, 348. Paleczna Małgorzata Adela, 349. Paluchowska Elżbieta, 350. Panek Bożena Katarzyna, 351. Paszewska Barbara Anna, 352. Pawelec Bożena Kazimiera, 353. Pelc Tadeusz Zbigniew, 354. Perc Marek, 355. Piechowicz Zofia, 356. Pieszczyńska Aleksandra Janina, 357. Pietryka Grażyna Teresa, 358. Piotrowska Anna Małgorzata, 359. Płachno Anna Maria, 360. Polakiewicz Bożena Wioletta, 361. Pomianek-Włodarska Danuta Barbara, 362. Putz Marek, 363. Pychowska Krystyna, 364. Rodinger Urszula Beata, 365. Roj Robert Tadeusz, 366. Różycka Małgorzata, 367. Rudyk-Niemczyk Ewa, 368. Rutkiewicz Ewa Zofia, 369. Ryszka Zofia, 370. Ryś Marzena, 371. Rząca Weronika, 372. Rządkowska Krystyna, 373. Rzemieniec Maria Karolina, 374. Rzeźwicki Grzegorz Jan, 375. Siadek Barbara Teresa, 376. Skirło Mieczysław Jan, 377. Słaby Urszula, 378. Słowik Dorota Joanna, 379. Smaza Ewa Małgorzata, 380. Sosnowska Urszula Maria, 381. Spałek Ewa Grażyna, 382. Stańczyk Grażyna Zofia, 383. Starzycka Iwona, 384. Stec-Szymanowska Monika Maria, 385. Stokłosa Renata, 386. Stopa Aleksander Wojciech, 387. Stromecka-Jabłońska Barbara, 388. Strzępek Monika Ewa, 389. Surowiec Ewa Beata, 390. Suruło Renata Mariola, 391. Suwaj Maria, 392. Szczepanek Lucyna, 393. Szczepaniec Alicja Anna, 394. Szczucka--Buś Jolanta Wiktoria, 395. Szewczyk Zbigniew, 396. Szklarczyk Dorota, 397. Sztorc Barbara Maria, 398. Sztuka Agata, 399. Szucka Janina Elżbieta, 400. Szumierz Aleksander Michał, 401. Szymczyk Dorota Maria, 402. Ślusarczyk Barbara, 403. Świądro-Mielak Ewa, 404. Świerkosz Anna, 405. Tylek Janusz Maria, 406. Ufir Hanna Teresa, 407. Wcisło Maria, 408. Wesołowska-Zając Ewa Urszula, 409. Wężowicz-Pamuła Irena Aleksandra, 410. Wilczak Bożena, 411. Wiśniewska Helena Mieczysława, 412. Wojciechowska Jolanta Wanda, 413. Wojtasiak Danuta Maria, 414. Woźniak Barbara Anna, 415. Wrona Marek Mieczysław, 416. Wysogląd Joanna, 417. Zabawa Danuta, 418. Zadora Jacek, 419. Zdebska Sabina, 420. Ziaja Teresa Władysława, 421. Ziembla Tadeusz, 422. Ziobro Małgorzata Lucyna, 423. Ziółkowska Anastazja, 424. Żoń Dorota Barbara, 425. Żaba Dorota,

za zasługi w działalności społecznej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

426. Góralczyk Zofia Marcela.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Business Tax Professionals Sp. z o.o. sp. k.

Doradztwo podatkowe, przeglądy i szkolenia podatkowe, ceny transferowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama