reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 126/2003

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 11 lipca 2003 r.

o nadaniu orderu i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz osób potrzebujących pomocy

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Luboński Henryk,

na wniosek Ministra Infrastruktury

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Konieczny Kazimierz, 3. Oleszak Andrzej Wojciech, 4. Piosik Stefan Jan, 5. Szymański Bohdan Tadeusz, 6. Wojtyniak Bolesław Andrzej, 7. Zobolewicz Bernadetta Helena,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Berezowska-Apolinarska Krystyna Ewa, 9. Buczek Grzegorz Adam, 10. Deskur Aleksander Józef, 11. Kępska Elżbieta, 12. Komorowski Jarosław Kazimierz, 13. Kowalewska Genowefa, 14. Kryściak Arnold Marek, 15. Lewandowski Józef Marek, 16. Ostasiewicz Helena, 17. Pietz Ewa Maria, 18. Płażewska Mirosława Maria, 19. Rożek Wiesława Maria, 20. Rybczyńska Eleonora Helena, 21. Wojnicz Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Kincel Jerzy, 23. Kmiecik Jarosław Andrzej, 24. Szmytkowski Leszek, 25. Woźny Andrzej Józef,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Łaskawiec Helena Zofia, 27. Najwer Małgorzata,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Bednarek Wanda Zofia, 29. Ciosmak Grażyna Bolesława, 30. Ciunel Marian, 31. Dobosz Edward Jan, 32. Hartwiger Alicja Anna, 33. Maszko Lesław, 34. Połoczański Henryk, 35. Pruchnicki Edward, 36. Raczyński Bogusław Marian, 37. Siemiernik Irena, 38. Tamioła Halina, 39. Żyła Halina,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Libik Dariusz, 41. Stecyk Marek, 42. Szydłowski Gustaw, 43. Wawrzyniewicz Waldemar,

za zasługi w działalności na rzecz niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Ilnicka Hanna Jadwiga, 45. Nowicka Zofia,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Gruda-Cichocka Mirosława, 47. Kłaczkowski Tadeusz, 48. Winkler Karolina Halina,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Dzionek Krzysztof,

za zasługi w działalności społecznej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Jędrzejowska Zofia Maria, 51. Olszowa Hildegarda Scholastyka,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Brzostowicz Piotr,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za pracę społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Żukowska Barbara,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Tumiłowicz Maria,

za zasługi w popularyzacji kultury regionu

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Jakowczuk Idalia,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju turystyki

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

56. Pacześniak Jan Józef,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi dla rozwoju rolnictwa, za działalność dla społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Żbikowska Lidia Kinga,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

58. Jankowski Bogumił, 59. Krośnicka Grażyna Teresa, 60. Malczyk Piotr, 61. Maniecka Małgorzata, 62. Olejniczak Ewa Urszula,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Anioł Irena, 64. Juszkiewicz Marek, 65. Musiał Bronisław, 66. Pawełek Wojciech, 67. Sierant Stanisław, 68. Smoleń Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

69. Grot Czesław, 70. Hebda Józef Adam, 71. Jacher Jerzy Andrzej, 72. Korendo Lechosław, 73. Kossoń Jan, 74. Łabuz Krystyna Amalia, 75. Oczkowicz Stanisław Andrzej, 76. Paruch Zygmunt, 77. Pieńkowski Krzysztof Roman, 78. Pietrzak Ryszard Józef, 79. Prusak Barbara, 80. Stopa Halina Elżbieta, 81. Szewczyk Michał Leopold, 82. Wal Alicja, 83. Woźniak Andrzej Stefan, 84. Woźniak Stanisława Barbara,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

85. Ciastoń Helena, 86. Jurczyk Halina, 87. Jurczyk Krzysztof, 88. Latała Włodzimierz, 89. Malisz Władysław, 90. Nowicka Jadwiga Józefa, 91. Pawłowski Bronisław, 92. Pikul Marian, 93. Prusak Tadeusz, 94. Romaniewska Jadwiga, 95. Rozmus Henryk, 96. Such Andrzej, 97. Tyrka Maria Janina,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

98. Bednarczyk Franciszek,

na wniosek Wojewody Opolskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

99. Łękawski Marian, 100. Wróbel Józef,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

101. Franke Jan, 102. Kąkol Elżbieta, 103. Pietrzyk Mirosław Ryszard,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

104. Besztak Krzysztof Zdzisław, 105. Bogus Włodzimierz, 106. Gasiński Ireneusz, 107. Gonos Marek, 108. Kowalski Marek,

na wniosek Wojewody Podlaskiego:

za zasługi dla rozwoju spółdzielczości mieszkaniowej, za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

109. Siedlecki Ryszard,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

110. Jankowska Bożenna, 111. Mucharska Alina, 112. Piechowicz Stefan, 113. Plona-Gołaszewska Barbara, 114. Rainka Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

115. Ciesielska Alfreda, 116. Dziemiński Zbigniew, 117. Rybakiewicz Jan,

za zasługi w propagowaniu polskiego folkloru:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

118. Kuryłowicz Waleria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

119. Bohdan Lucyna Bożena, 120. Sidz Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

121. Dąbrowska Dorota, 122. Mickiewicz Mirosław, 123. Ondruch Dorota, 124. Pasieka Grzegorz, 125. Trochimowicz Elżbieta,

za zasługi dla rozwoju muzealnictwa, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

126. Jarosińska Barbara Irmina, 127. Szuszkiewicz Jadwiga,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

128. Mirowska Elżbieta.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Alicja Moszyńska

Właścicielka firmy Architektura Biznesu: doradza MSP w zakresie budowania marki i kultury firmy, marketingu, negocjacji i obsługi klienta.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama