| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 166/2003

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 19 sierpnia 2003 r.

o nadaniu orderów

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Prezesa Rady Ministrów, zaopiniowany przez Kapitułę Orderu Odrodzenia Polski, odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Michałek Rudolf,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

2. Budny Janusz, 3. Dyrcz Andrzej, 4. Kawula Stanisław, 5. Konieczny Alfred Teodor, 6. Kortz Jerzy Wojciech, 7. Lenarcik Beniamin Marian, 8. Prabucki Jarosław Andrzej, 9. Przała Franciszek,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

10. Bogda Adam, 11. Brzeski Wojciech, 12. Chojnacki Juliusz Cezary, 13. Ciechocińska-Janowska Maria Krystyna, 14. Dolnicki Adam Antoni, 15. Dubicka Maria, 16. Fik Mirosław, 17. Filar Józef, 18. Fornal Łucja, 19. Janiszewska Jolanta, 20. Jezierski Adam Józef, 21. Klugiewicz Jan Lucjan, 22. Leszczyński Zdzisław Jan, 23. Malewska Eugenia Bernadeta, 24. Monkiewicz Jerzy Piotr, 25. Nyc Krzysztof, 26. Ochmann-Staniszewska Stefania, 27. Poznański Ryszard Zygmunt, 28. Szlachta Józef Jan, 29. Szymoszek Edward Karol,

za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

30. Dalgiewicz Jan Zdzisław,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

31. Zalasiński Tadeusz,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

32. Danowski-Ździebło Jan, 33. Demel Tadeusz, 34. Grudzień Włodzimierz, 35. Regulski Roman Piotr, 36. Służewski Kazimierz, 37. Sosiński Marian,

za wybitne zasługi w pracy naukowo-badawczej:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

38. Prochorow Jerzy, 39. Sawicki Andrzej Teodor,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

40. Figielski Tadeusz, 41. Kossut Jacek, 42. Krzyżaniak Barbara Helena, 43. Miller Danuta Maria, 44. Skośkiewicz Tadeusz, 45. Szmidt Jan Kazimierz,

za wybitne zasługi w pracy naukowej i dydaktycznej w dziedzinie medycyny:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

46. Częstochowska Eugenia Regina, 47. Foks Henryk, 48. Galiński Janusz, 49. Hebanowski Marek Stanisław, 50. Marlicz Krzysztof Jan, 51. Palacz Olgierd Jan, 52. Smoczyński Stefan Antoni,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

53. Ereciński Jan Krzysztof, 54. Łukasiak Jerzy Wojciech, 55. Wierzchowska-Renke Krystyna Bronisława,

za wybitne zasługi dla rozwoju oświaty:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

56. Bartkowiak Jan,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

57. Adaszak Andrzej Leszek, 58. Borkowski Mieczysław, 59. Boryczka Władysław, 60. Ekiert Henryk, 61. Hajduk Maria, 62. Hanusek Włodzimierz, 63. Jabłońska Helena, 64. Juchowska Ewa Anna, 65. Mielnik Franciszek, 66. Ogiński Jan, 67. Pietrzyk Małgorzata, 68. Poślednik Kazimierz, 69. Pawłowska Halina, 70. Wójcik Barbara Stanisława,

za wybitne zasługi dla rozwoju szkolnictwa artystycznego:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

71. Zduniak Maria,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

72. Gorzkowska-Głowacka Izabela Gracjana, 73. Starak Roman,

za wybitne zasługi na rzecz Poczty Polskiej:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

74. Kowalski Krzysztof Roch,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

75. Łopuska Elżbieta, 76. Siniakiewicz Andrzej,

za wybitne zasługi w pracy dydaktycznej i organizacyjnej

77. Skulimowski Stefan,

za wybitne zasługi w pracy naukowo-badawczej w dziedzinie rybołówstwa

78. Sosiński Józef,

za wybitne zasługi dla rozwoju i unowocześnienia statystyki w Polsce:

79. Łagodziński Władysław Wiesław, 80. Piwko Zofia, 81. Prażmo Barbara, 82. Ścibek Tadeusz, 83. Teleguj Kazimierz, 84. Zaremba Halina,

za wybitne zasługi w dziedzinie hodowli zwierząt:

85. Gołębiowski Edward, 86. Opiłowski Tadeusz,

za wybitne zasługi w działalności związkowej

87. Przybylski Jerzy Józef,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przyjaźni i współpracy polsko-węgierskiej

88. Ostoja-Mitkiewicz Mieczysław Michał,

za wybitne zasługi w pracy zawodowej

89. Woźniak Lech Tadeusz,

za wybitne zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych

90. Żak Jan.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Tomala

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »