| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | IDEORIA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 38/2004

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 17 marca 2004 r.

o nadaniu orderów i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, za działalność kombatancką:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Piaskowski Michał Stanisław, 2. Witomski Ignacy Wilhelm,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

3. Glinicki Janusz, 4. Iwanicki Franciszek, 5. Prejs Anatoljusz, 6. Wilgus Zofia, 7. Zawalij Mirosław, 8. Żmurko Michał,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

9. Dol Aleksander, 10. Sąsiadek Andrzej, 11. Zubowski Jan,

za wybitne zasługi w działalności w Towarzystwie Przyjaciół Śląska, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

12. Cofałka Jan Romuald,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

13. Kobza Marian, 14. Śwituła Stefan Henryk,

za zasługi w działalności w Towarzystwie Przyjaciół Śląska, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Kleszczyńska Aniela Maria, 16. Trześniowski Bogdan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Kościelniak Mirosław Zenon, 18. Ramza-Chadaj Jadwiga Anna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Nijakowski Lech,

za wybitne zasługi w pracy dydaktyczno-naukowej:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

20. Staniszewski Andrzej,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

21. Biolik Maria, 22. Piłat Walenty,

za zasługi w pracy zawodowej i organizacyjnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Szatkowska Elżbieta Bogusława,

za wybitne osiągnięcia w działalności społecznej, za zasługi dla środowiska lokalnego

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

24. Malinowski Włodzimierz Zbigniew,

za osiągnięcia w działalności społecznej, za zasługi dla środowiska lokalnego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Kadaj Zbigniew Antoni, 26. Osękowska Janina,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Krawcewicz Jerzy Waldemar,

za wybitne zasługi w działalności związkowej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

28. Bobek Wojciech Kazimierz,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

29. Jaworski Zbigniew Władysław, 30. Stępkowski Jerzy Tadeusz,

za zasługi w działalności związkowej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Cembrzyński Jerzy, 32. Demczuk Jadwiga, 33. Dubiel Bogdan Józef, 34. Gburzyński Wojciech Leszek, 35. Gensler Stanisław, 36. Hirsch Irena Małgorzata, 37. Kieszkowski Jan, 38. Małek Zofia Teresa, 39. Pieszyńska-Kochman Regina, 40. Rutkowski Henryk Kazimierz, 41. Tyrka Stefan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

42. Arkusiński Marek Sławomir, 43. Burdajewicz Tadeusz, 44. Gilewicz Maria, 45. Głazowski Kazimierz Zdzisław, 46. Gonciarz Mirosław, 47. Katarzyńska Ewa Anna, 48. Krzemińska Lucyna, 49. Szafranko Krzysztof Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Bąk Stanisław Marek, 51. Bodio Danuta Agnieszka, 52. Borucki Wojciech Piotr, 53. Glapińska Anna, 54. Glesner Marek, 55. Grzybowski Wojciech Andrzej, 56. Hopej Michalina, 57. Jędrzejas Lilia, 58. Kaniowski Jan, 59. Klatka Zbigniew Michał, 60. Kołodziejczyk Józef, 61. Koza Helena Józefa, 62. Kunicka-Szewczyk Dorota, 63. Kurzawa Henryk, 64. Kwak Iwona Bogusława, 65. Kwolek Wiesław Adam, 66. Niedźwiedź Roman Jan, 67. Ogrodnik Danuta, 68. Oleszczuk Sylwester Antoni, 69. Otto Andrzej Marcin, 70. Prażucha Krzysztof, 71. Pychowska Urszula Teresa, 72. Soroka Henryka, 73. Szafran Włodzimierz Mieczysław, 74. Szubińska Halina, 75. Szymczyk Urszula Jadwiga, 76. Świder Genowefa, 77. Trzcińska Antonina, 78. Wetula Jan, 79. Winiowska Eugenia, 80. Zakrzewski Jacek Władysław,

za wybitne zasługi dla rozwoju powiatu brodnickiego

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

81. Choszczewski Jan Bogdan, 82. Gęsicki Waldemar Janusz,

za wybitne osiągnięcia w działalności samorządowej, za zasługi dla miasta Włocławka

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

83. Lewandowski Stefan Jerzy,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

84. Putkiewicz Elżbieta Maria, 85. Siemak-Tylikowska Alicja Katarzyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

86. Al-Khamisy Danuta Ewa, 87. Błeszyńska Krystyna Maria, 88. Brym Maria Helena, 89. Dryżałowska Grażyna Janina, 90. Lubomirska Krystyna, 91. Paradzińska Ewa Maria, 92. Rotkiewicz Halina Mirosława, 93. Skibińska Ewa Maria, 94. Stelmaszuk Zofia Waleria, 95. Wiłkomirska Anna Teresa, 96. Zwierzyńska Alicja Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

97. Czempińska Krystyna Jadwiga, 98. Dobrowolska Barbara Małgorzata, 99. Fijałkowski Adam Antoni, 100. Godoń Rafał Piotr, 101. Kamińska Janina Zofia, 102. Kowalak Anna Danuta, 103. Kraśnicka Joanna Małgorzata, 104. Markiewicz Lucyna, 105. Nowakowska-Siuta Renata, 106. Pawłowicz Urszula Eleonora, 107. Rybarczyk Ewa Hanna, 108. Skowrońska Anna Emilia, 109. Szczęsna Teresa, 110. Sztymela Anna, 111. Wochowska Lidia Bogumiła,

za zasługi w działalności na rzecz przeciwdziałania alkoholizmowi

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

112. Prajsner Bogusław,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

113. Skorupka Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

114. Galia Andrzej,

za zasługi w działalności na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

115. Garczarek Jerzy,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

116. Guzenda Dariusz, 117. Resler Jan Wojciech.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Dariusz Budnik

Radca Prawny - Kancelaria Prawna Cyman i Wspólnicy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »