| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 157/2004

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 5 lipca 2004 r.

o nadaniu orderów

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Prezesa Rady Ministrów, zaopiniowany przez Kapitułę Orderu Odrodzenia Polski, odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w pracy naukowej, badawczej i dydaktycznej w dziedzinie budownictwa

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Sadowski Jerzy,

za wybitne zasługi dla kultury polskiej w dziedzinie muzyki i malarstwa

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

2. Milian Jerzy Stanisław,

za wybitne zasługi na rzecz finansów publicznych

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

3. Wasilewska-Trenkner Halina Weronika,

za wybitne zasługi dla kultury polskiej i jej promocji w świecie

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

4. Mielcarek Eugeniusz Stanisław,

za wybitne zasługi w działalności oświatowej i społecznej

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

5. Barłóg Stefan Eugeniusz,

za wybitne zasługi w pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

6. Bachórz Józef, 7. Czacharowski Antoni Barnaba, 8. Łoboda Jan Franciszek, 9. Malinowski Marek Jan, 10. Mokrzecki Lech Marian, 11. Rutkowiak Joanna, 12. Rząsa Janusz Marian, 13. Tischner Marian, 14. Wojtczak Leszek Józef, 15. Żebrowski Jan,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

16. Achrem-Achremowicz Bohdan Maria, 17. Baron Karol, 18. Brzeziński Bogumił, 19. Cebula Stanisław, 20. ks. Chrostowski Waldemar, 21. ks. Czajkowski Michał Franciszek, 22. Delekta Eugeniusz, 23. Gala Adam Sławomir, 24. Hibner Andrzej Bogumił, 25. Jóźwiak Zofia, 26. Kopeć Stanisław, 27. Kopias Andrzej, 28. Krzanowski Stanisław Józef, 29. Małłek Janusz Marcin, 30. Ożdżyński Jan, 31. Pawlak Franciszek, 32. Pływaczyk Leszek Walenty, 33. Popławski Wojciech Andrzej, 34. Radziewicz-Winnicki Andrzej, 35. Rudolf Stanisław, 36. Stefańska-Bursztyńska Halina, 37. Szupryczyńska Maria, 38. Tuszyński Tadeusz Zygmunt, 39. Wierzchoś Edward Wiesław, 40. Zdun Marek Cezary,

za wybitne zasługi dla nauki polskiej, za działalność organizacyjną:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

41. Kazimierski Tadeusz, 42. Przybylska Janina Maria, 43. Wiatroszak Ignacy, 44. Witanowski Michał Marian,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

45. Adamski Tadeusz Jan, 46. Kaczmarek Zygmunt Stanisław, 47. Kamieński Bohdan, 48. Kamieńska-Trela Krystyna Zofia, 49. Święcicki Wojciech Krzysztof, 50. Wicha Jerzy, 51. Wojciechowska Barbara Maria,

za wybitne zasługi dla rozwoju rolnictwa i agrobiznesu:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

52. Sapiński Dariusz,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

53. llczak Jan,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

54. Patrzałek Marian,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

55. Duda Roman Józef, 56. Oryniak Tadeusz, 57. Podesek Marcin Marian,

za wybitne zasługi dla rozwoju muzealnictwa:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

58. Szaraniec Lech,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

59. Maliszewska Róża, 60. Szczepaniak Jacek,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

za wybitne zasługi dla nauki polskiej w dziedzinie farmakologii:

61. Chojnacka-Wójcik Ewa Dorota, 62. Przewłocka Barbara Elżbieta, 63. Przewłocki Ryszard Andrzej, 64. Vetulani Jerzy Adam,

za wybitne zasługi w pracy naukowej i badawczej:

65. Kowalski Ryszard Tadeusz, 66. Piątkowski Jan Leonard, 67. Zapotoczna-Sytek Genowefa,

za wybitne zasługi w pracy naukowej, badawczej i dydaktycznej:

68. Drozdowski Józef Karol, 69. Plewiński Leszek Stanisław,

za wybitne zasługi dla rozwoju oświaty i szkolnictwa

70. Pająk Kazimierz Tadeusz,

za wybitne zasługi na rzecz rozwoju służby zdrowia:

71. Mikulewicz Wojciech, 72. Smereczyński Andrzej Sławomir,

za wybitne zasługi na rzecz rozwoju budownictwa, za działalność społeczną

73. Kuzia Norbert Leon,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

74. Pruś Zdzisław, 75. Szych Ryszard Bronisław, 76. Szymańska Teresa Ewa, 77. Witek Eugeniusz,

za wybitne zasługi na rzecz oświaty i społeczności lokalnej

78. Pacholec Bolesław,

za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych i społeczności lokalnej

79. Andrukiewicz Ryszard Henryk,

za wybitne zasługi w działalności społecznej

80. Kościński Mieczysław,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju sportu:

81. Chuda Barbara Bronisława, 82. Wojciechowski Zdzisław Walerian,

za wybitne zasługi w dziedzinie malarstwa, za działalność społeczną i charytatywną

83. Połącarz Zdzisław Franciszek,

za wybitne zasługi dla rozwoju rzemiosła i przedsiębiorczości, za działalność społeczną

84. Sarapata Zbigniew,

za wybitne zasługi dla rozwoju spółdzielczości i gastronomii

85. Sosińska Krystyna Danuta,

za wybitne zasługi na rzecz rozwoju bibliotekarstwa i upowszechniania kultury

86. Paszkowski Władysław.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Adwokacka Ratajczak Adwokaci

Kancelaria Adwokacka

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »