Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Monitor Polski

Rej. 306/2021

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 30 lipca 2021 r.

o nadaniu odznaczeń

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2020 r. poz. 138) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Wysocki Grzegorz Andrzej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Białkowski Ryszard, 3. Pandyra Marek, 4. Szymajda Mieczysław Feliks,

na wniosek Ministra Zdrowia:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia publicznego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Cofta Szczepan Gerard, 6. Hoser Grażyna Anna, 7. Jurczak Anna Feliksa,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Andrusiewicz Wojciech Andrzej, 9. Bedyński Przemysław, 10. Bużański Tomasz, 11. Dobruch Jakub Tomasz, 12. Dziełak Dariusz, 13. Dzięgielewski Michał Andrzej, 14. Gessek Jan Paweł, 15. Gierczyński Rafał Krzysztof, 16. Juszczyk Grzegorz Piotr, 17. Klimaszewska Urszula Maria, 18. Kosowski Arkadiusz Jan, 19. Kryst Piotr Krzysztof, 20. Kurzyna Marcin, 21. Lorek Małgorzata Jolanta, 22. Lutyńska Anna, 23. Noszczyk Bartłomiej Henryk, 24. Nowak Filip Piotr, 25. Paczkowska Edyta Monika, 26. Rabijewski Michał Stanisław, 27. Stępniewska Wiesława Lidia, 28. Waśko Bernard Adam, 29. Wiśniewska Blanka Anna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Gaweł Damian Kamil, 31. Kulesza Magdalena, 32. Mróz Andrzej Damian, 33. Skirecki Tomasz Jan, 34. Świątek Michał Sergiusz, 35. Wojdowska Magdalena Marta,

za zasługi w działalności na rzecz samorządu zawodowego farmaceutów:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Pietrzak Małgorzata Dorota,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Grzechnik Roman Jan, 38. Makarewicz Wioleta Bożena,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego

za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia publicznego:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Filipienko Anna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Gałuszka Rafał, 41. Grabek Paweł Jan,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy oraz wsparcia

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

42. Dulak Alina Maria, 43. Olejnik Wincenty,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Birecki Piotr Jan, 45. Kalinowski Janusz Tadeusz, 46. Wantowski Marek Robert,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

47. Niżygorocki Tomasz Piotr, 48. Zdrojewski Maciej Marian,

na wniosek Wojewody Lubuskiego:

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za propagowanie idei czerwonokrzyskiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Bieława Mariusz Franciszek, 50. Jarowicz Stanisław, 51. Smejlis Zbigniew,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Chyziak Zbigniew Piotr,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju rolnictwa

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Kałużny Alfred, 54. Kuziemski Andrzej,

na wniosek Wojewody Łódzkiego:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz ochrony środowiska

55. Nadolski Jerzy,

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej

56. Owczarek Zygmunt Stanisław,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za propagowanie idei czerwonokrzyskiej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Król Bogusław Lubomir, 58. Panek Marek Leon, 59. Solak Andrzej Józef, 60. Suchecki Marian,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

61. Bagan Jan, 62. Polański Sebastian Roman, 63. Rusiniak Jarosław, 64. Skowron Piotr, 65. Wojtyga Marcin Wojciech,

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Rataj Bogusław Ludwik,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

67. Rusin Walenty,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju ratownictwa górskiego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

68. Fic Grzegorz Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

69. Dąbrowski Jakub, 70. Dydak Jerzy Zbigniew, 71. Krechlik Kamil Tomasz, 72. Sieczkowski Edward, 73. Wojnar Jacek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Jakubowicz Rafał, 75. Makutynowicz Jarosław Tomasz, 76. Małek Andrzej Stanisław, 77. Poznański Sylwester Tomasz, 78. Pudło Marcin Łukasz, 79. Szczurek Krzysztof Roman, 80. Zabierowski Witold Antoni,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za propagowanie idei czerwonokrzyskiej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

81. Bryda Tomasz Łukasz,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za propagowanie idei czerwonokrzyskiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

82. Kołakowski Jerzy, 83. Skowroński Krystian Wojciech,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

84. Jaszczuk Jarosław, 85. Stodulski Krzysztof,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

86. Hajdus Piotr, 87. Laks Sebastian Tadeusz, 88. Pyl Marek, 89. Woźny Leszek.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Duda

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2021-09-22
  • Data wejścia w życie: 2021-07-30
  • Data obowiązywania: 2021-07-30
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

Monitor Polski