| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE Nr 32
MINISTRA FINANSÓW

z dnia 8 maja 2015 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie powołania Rady Programu e-Podatki

Na podstawie art. 7 ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392) postanawia się, co następuje:

§ 1.

W zarządzeniu Nr 24 Ministra Finansów z dnia 28 czerwca 2010 r. w sprawie powołania Rady Programu e-Podatki (Dz. Urz. Min. Fin. z 2014 r. poz. 63) wprowadza się następujące zmiany:

1) § 1 otrzymuje brzmienie:

„§ 1. W celu zapewnienia prawidłowej realizacji projektów indywidualnych e-Deklaracje 2, e-Podatki, e-Rejestracja, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007–2013 oraz projektu Rozwój katalogu usług cyfrowych dla klientów Administracji Podatkowej i Kontroli Skarbowej w zakresie centralizacji obsługi podatków CIT i VAT oraz obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego (CVP) w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020, zgodnie z przyjętymi w resorcie finansów metodykami, w tym efektywnego wykorzystania środków finansowych oraz zapewnienia spójności działań projektowych z celami administracji podatkowej powołuję Radę Programu e-Podatki, zwaną dalej „Radą”.”;

2) w § 2 w ust. 1 po pkt 2 dodaje się pkt 2a i 2b w brzmieniu:

„2a) Jarosław Neneman, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów – w zakresie zadań realizowanych w obszarze podatku od towarów i usług oraz podatków dochodowych;

2b) Agnieszka Królikowska, Podsekretarz Stanu, Generalny Inspektor Kontroli Skarbowej w Ministerstwie Finansów – w zakresie zadań realizowanych w obszarze kontroli skarbowej.”.

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Minister Finansów: M. Szczurek

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Comarch

Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »