reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE Nr 22 MINISTRA SKARBU PAŃSTWA1)

z dnia 22 czerwca 2005 r.

zmieniające zarządzenie nr 14 Ministra Skarbu Państwa z dnia 31 marca 2005 roku w sprawie zasad i trybu doboru kandydatów do składu rad nadzorczych spółek handlowych z udziałem Skarbu Państwa i rad nadzorczych innych podmiotów prawnych nadzorowanych przez Ministra Skarbu Państwa, sposobu prowadzenia bazy danych o kandydatach na członków rad nadzorczych oraz przeprowadzania szkoleń i egzaminów na kandydatów na członków rad nadzorczych

Działając na podstawie § 2 pkt 5 ppkt 2 ww. zarządzenia Nr 14 Ministra Skarbu Państwa z dnia 31 marca 2005 r. w sprawie zasad i trybu doboru kandydatów do składu rad nadzorczych spółek handlowych z udziałem Skarbu Państwa i rad nadzorczych innych podmiotów prawnych nadzorowanych przez Ministra Skarbu Państwa, sposobu prowadzenia bazy danych o kandydatach na członków rad nadzorczych oraz prowadzenia szkoleń i egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych:

§ 1

Uzupełnia się „Wykaz uprawnionych pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje do sprawowania nadzoru w spółkach wymagających szczególnego nadzoru” (załącznik nr 2 do zarządzenia nr 14 z dnia 31 marca 2005 r.) – o następujących pracowników:

1. Błaszczyk Magdalena

2. Bryl-Warewicz Ewa

3. Kwiatkowski Janusz

4. Mikołajczyk Urszula

5. Moryń Marcin

6. Starzyński Andrzej

7. Świrska Barbara

§ 2

Po uzupełnieniu o nazwiska osób wymienionych w § 1 – „Wykaz uprawnionych pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje do sprawowania nadzoru w spółkach wymagających szczególnego nadzoru” powiększa się do 104 pracowników.

§ 3

Uzupełniony „Wykaz uprawnionych pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje do sprawowania nadzoru w spółkach wymagających szczególnego nadzoru” stanowi załącznik do niniejszego zarządzenia.

§ 4

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Minister Skarbu Państwa

Jacek Socha

 

 

1) Minister Skarbu Państwa kieruje działem administracji rządowej – Skarb Państwa, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 11 czerwca 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Skarbu Państwa (Dz. U. Nr 134, poz. 1434).

Załącznik 1. [WYKAZ PRACOWNIKÓW MINISTERSTWA SKARBU PAŃSTWA SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA POWOŁANIA DO RAD NADZORCZYCH W SPÓŁKACH WYMAGAJĄCYCH SZCZEGÓLNEGO NADZORU]

Załącznik do zarządzenia Ministra Skarbu Państwa nr 22
z dnia 22 czerwca 2005 r. (poz. 3)

WYKAZ PRACOWNIKÓW MINISTERSTWA SKARBU PAŃSTWA SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA POWOŁANIA DO RAD NADZORCZYCH W SPÓŁKACH WYMAGAJĄCYCH SZCZEGÓLNEGO NADZORU

 

Lp.

Nazwisko i imię

Wykształcenie

Stanowisko

Staż zawodowy

1

Arcimowicz-Kołeczek Anna

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

8

2

Barszcz Grzegorz

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

3

Barszcz Radosław

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

12

4

Bartosiewicz Marzenna

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

5

Bartosik Anna

Wyższe

Humanistyczne

naczelnik wydziału

15

6

Bąkowska Magdalena

Wyższe

Ekonomiczne

p.o. zastępca dyrektora

15

7

Błaszczyk Magdalena

Wyższe

Prawnicze

radca prawny

7

8

Bryl-Warewicz Ewa

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

9

Burzyński Andrzej

Wyższe

Techniczne

p.o zastępca dyrektora

powyżej 20

10

Busz Marta

Wyższe

Ekonomiczne

zastępca dyrektora departamentu

11

11

Calski Paweł

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

13

12

Choczaj Jan

Wyższe

Ekonomiczne

dyrektor delegatury

powyżej 20

13

Chwas Andrzej

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

16

14

Czajka Jacek

Wyższe

Prawnicze

radca prawny

18

15

Czerwińska Elżbieta

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

16

Dawidczyk Katarzyna

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

12

17

Dąbrowski Wojciech

Wyższe

Ekonomiczne

zastępca dyrektora departamentu

12

18

Dobczyńska Małgorzata

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

18

19

Drzymała Artur

Wyższe

Prawnicze

naczelnik wydziału

12

20

Dmitruk Elżbieta

Wyższe

Ekonomiczne

dyrektor delegatury

powyżej 20

21

Forowicz Mirosław

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

22

Frącz Jacek

Wyższe

Ekonomiczne

radca ministra

powyżej 20

23

Gawlik Zdzisław

Wyższe

Administracyjne

dyrektor delegatury

13

24

Generowicz Olgierd

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

25

Giler Monika

Wyższe

Prawnicze

naczelnik wydziału

12

26

Głowacki Józef

Wyższe

Ekonomiczne

zastępca dyrektora departamentu

powyżej 20

27

Gostkowski Grzegorz

Wyższe

Humanistyczne

p.o. zastępca dyrektora

8

28

Grabarczuk Jacek

Wyższe

Humanistyczne

dyrektor departamentu

8

29

Gryglas Zbigniew

Wyższe

Techniczne

zastępca dyrektora departamentu

14

30

Jabłońska Irmina

Wyższe

Ekonomiczne

dyrektor biura

powyżej 20

 

Lp.

Nazwisko i imię

Wykształcenie

Stanowisko

Staż zawodowy

31

Jankowski Krzysztof

Wyższe

Techniczne

zastępca dyrektora departamentu

powyżej 20

32

Jerzak Elżbieta

Wyższe

Ekonomiczne

p.o. zastępca dyrektora

powyżej 20

33

Jeznach Krzysztof

Wyższe

Ekonomiczne

p.o. dyrektor

11

34

Kadziński Michał

Wyższe

Prawnicze

p.o. zastępca dyrektora

9

35

Kalicka Małgorzata

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

11

36

Karpiński Henryk

Wyższe

Administracyjne

naczelnik wydziału

powyżej 20

37

Kiełek Grażyna

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

18

38

Koczorowski Piotr

Wyższe

Prawnicze

dyrektor delegatury

powyżej 20

39

Kokoszka Bogdan

Wyższe

Prawnicze

p.o. dyrektor

18

40

Kołodziński Witold

Wyższe

Prawnicze

p.o. zastępca dyrektora

12

41

Kosmowski Wojciech

Wyższe

Rolnicze

dyrektor delegatury

powyżej 20

42

Kowalik Anna

Wyższe

Prawnicze

radca prawny

14

43

Kruk Maciej

Wyższe

Prawnicze

p.o. dyrektor

powyżej 20

44

Krupińska Agnieszka

Wyższe

Prawnicze

p.o. dyrektor

9

45

Kuryluk Irena

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

8

46

Kwiatkowski Janusz

Wyższe

Techniczne

p.o. dyrektor

powyżej 20

47

Lehmann Michał

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

10

48

Leszczyński Andrzej

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

13

49

Luty Włodzimierz

Wyższe

Humanistyczne

dyrektor delegatury

powyżej 20

50

Łaszkiewicz Anna

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

51

Majeranowski Marcin

Wyższe

Prawnicze

naczelnik wydziału

8

52

Małocha Agnieszka

Wyższe

Prawnicze

radca prawny

12

53

Marek Zbigniew

Wyższe

Administracyjne

naczelnik wydziału

10

54

Matuszewski Jan

Wyższe

Ekonomiczne

dyrektor departamentu

13

55

Mikoda Paweł

Wyższe

Ekonomiczne

starszy specjalista

8

56

Mikołajczyk Urszula

Wyższe

Prawnicze

radca ministra

powyżej 20

57

Moryń Marcin

Wyższe

Prawnicze

naczelnik wydziału

9

58

Nadolnik Bogusław

Wyższe

Ekonomiczne

p.o. dyrektor

14

59

Nawolski Józef

Wyższe

Ekonomiczne

dyrektor departamentu

powyżej 20

60

Niebisz Elżbieta

Wyższe

Ekonomiczne

dyrektor departamentu

powyżej 20

61

Ostowicz Kazimierz

Wyższe

Ekonomiczne

główny specjalista

powyżej 20

62

Pacholski Paweł

Licencjat

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

13

63

Pałaszek Urszula

Wyższe

Ekonomiczne

dyrektor departamentu

12

64

Parzyński Wojciech

Wyższe

Prawnicze

zastępca dyrektora departamentu

powyżej 20

65

Pawlak Ewa

Wyższe

Ekonomiczne

p.o. zastępca dyrektora

13

66

Pawlak Krzysztof

Wyższe

Administracyjne

p.o. dyrektor

powyżej 20

67

Pawhk-Sikorska Anna

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

16

68

Pessel Ryszard

Wyższe

Prawnicze

radca ministra

powyżej 20

69

Pietrzak-Potępa Edyta

Wyższe

Prawnicze

naczelnik wydziału

7

70

Piotrowska Danuta

Wyższe

Ekonomiczne

p.o. dyrektor

powyżej 20

 

Lp.

Nazwisko i imię

Wykształcenie

Stanowisko

Staż zawodowy

71

Przychodzki Marcin

Wyższe

Prawnicze

p.o. zastępca dyrektora

7

72

Purzycka Ewa

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

73

Radomski Janusz

Wyższe

Humanistyczne

zastępca dyrektora departamentu

9

74

Rasińska Agnieszka

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

7

75

Rodkiewicz Piotr

Wyższe

Prawnicze

p.o. dyrektor

13

76

Rogulski Stefan

Wyższe

Ekonomiczne

zastępca dyrektora departamentu

powyżej 20

77

Rolicz Janusz

Wyższe

Ekonomiczne

p.o. zastępca dyrektora

powyżej 20

78

Rowińska Agata

Wyższe

Prawnicze

zastępca dyrektora departamentu

11

79

Rutkowski Krzysztof

Wyższe

Prawnicze

dyrektor delegatury

powyżej 20

80

Ryng Anita

Wyższe

Humanistyczne

dyrektor departamentu

12

81

Serwach Tadeusz

Wyższe

Ekonomiczne

zastępca dyrektora departamentu

powyżej 20

82

Skłodowska-Hończar Mariola

Wyższe

Prawnicze

radca prawny

19

83

Skowerski Mirosław

Wyższe

Ekonomiczne

p.o. dyrektor

19

84

Smakowski Tadeusz

Wyższe

Techniczne

radca ministra

powyżej 20

85

Sochaczewska Edyta

Wyższe

Humanistyczne

główny specjalista

10

86

Staniszewski Jan

Wyższe

Techniczne

dyrektor departamentu

powyżej 20

87

Starzyński Andrzej

Wyższe

Administracyjne

główny specjalista

powyżej 20

88

Stępniewski Michał

Wyższe

Prawnicze

doradca

8

89

Szkopowicz Danuta

Wyższe

Ekonomiczne

zastępca dyrektora departamentu

powyżej 20

90

Szymańska Emilia

Wyższe

Ekonomiczne

zastępca dyrektora departamentu

powyżej 20

91

Szymański Piotr

Wyższe

Humanistyczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

92

Szynkiewicz-Wanat Hanna

Wyższe

Prawnicze

radca prawny

powyżej 20

93

Świrska Barbara

Wyższe

Ekonomiczne

główny specjalista

powyżej 20

94

Tabak Radosław

Wyższe

Ekonomiczne

główny specjalista

12

95

Tomaszewska-Plecan Ewa

Wyższe

Prawnicze

p.o. dyrektor

powyżej 20

96

Tomkowiak Tomasz

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

97

Ukleja Romuald

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

MON,
7 lat w MSP

98

Wągrodzka Janina

Wyższe

Prawnicze

naczelnik wydziału

powyżej 20

99

Wojtowicz Jarosław

Wyższe

Techniczne

zastępca dyrektora departamentu

13

100

Wtorkiewicz Andrzej

Wyższe

Humanistyczne

doradca

powyżej 20

101

Wyszomirska Beata

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

18

102

Zaleska Elżbieta

Wyższe

Ekonomiczne

naczelnik wydziału

powyżej 20

103

Zaręba Włodzimierz

Wyższe

Techniczne

naczelnik wydziału

MON - od 1985.
5 lat w MSP

104

Żuk Krzysztof

Wyższe

Ekonomiczne

dyrektor delegatury

13

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

EESTI CONSULTING OÜ

Consulting, doradztwo prawno-podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama