REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2012 poz. 469

Departament Kontroli

DECYZJA NR 409 /MON
MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

z dnia 28 grudnia 2012 r.

zmieniająca decyzję w sprawie prowadzenia działalności kontrolnej w dowództwach, jednostkach i komponentach zadaniowych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej zadeklarowanych do struktur wojskowych Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego oraz Unii Europejskiej i realizowanej w ramach ich systemów kontroli

Tekst pierwotny

Na podstawie § 2 pkt 13 i 14 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 lipca 1996 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Obrony Narodowej (Dz. U. Nr 94, poz. 426), ustala się, co następuje:

1. W decyzji Nr 457/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 października 2007 r. w sprawie prowadzenia działalności kontrolnej w dowództwach, jednostkach i komponentach zadaniowych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej zadeklarowanych do struktur wojskowych Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego oraz Unii Europejskiej i realizowanej w ramach ich systemów kontroli (Dz. Urz. MON z 2008 r. Nr 1, poz. 3 oraz z 2011 r. Nr 25, poz. 439), wprowadza się następujące zmiany:

1) w pkt 10 ppkt 2 otrzymuje brzmienie:

„2) Szef Sztabu Generalnego WP – w stosunku do wszystkich dowództw, jednostek wojskowych i komponentów zadaniowych SZ RP, za wyjątkiem Żandarmerii Wojskowej;"

2) pkt 17 otrzymuje brzmienie:

„17. Certyfikację narodową i sojuszniczą kończą ćwiczenia certyfikujące, przeprowadzane odpowiednio na zakończenie etapu przygotowania narodowego oraz etapu przygotowania Sił Odpowiedzi NATO i Grup Bojowych Unii Europejskiej (przygotowania sojuszniczego) – przed wejściem w fazę dyżuru tzw. Stand by.".

2. Decyzja wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Minister Obrony Narodowej: T. Siemoniak

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA