REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2012 poz. 55

DECYZJA NR 319
KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI

z dnia 17 października 2012 r.

w sprawie stosowania wytycznych w zakresie zasad i trybu przeprowadzania kontroli w urzędach obsługujących organ lub w jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych

Tekst pierwotny

Na podstawie § 2 decyzji nr 65 Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 31 maja 2012 r. w sprawie wprowadzenia do stosowania wytycznych w zakresie zasad i trybu przeprowadzania kontroli w urzędach obsługujących organ lub w jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych (Dz. Urz. MSW z 2012 r. poz. 43) postanawia się, co następuje:

§ 1.

Wprowadza się do odpowiedniego stosowania w komendach wojewódzkich Policji, Komendzie Stołecznej Policji oraz w szkołach policyjnych wytyczne w zakresie zasad i trybu przeprowadzania kontroli w urzędach obsługujących organy lub w jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych, zwane dalej „wytycznymi”, stanowiące załącznik do decyzji nr 65 Ministra Spraw Wewnętrznych w sprawie wprowadzenia do stosowania wytycznych w zakresie zasad i trybu przeprowadzania kontroli w urzędach obsługujących organy lub w jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych.

§ 2.

Zaleca się komendantom wojewódzkim Policji oraz Komendantowi Stołecznemu Policji wprowadzenie wytycznych do odpowiedniego stosowania w jednostkach organizacyjnych Policji, których kierownicy im podlegają.

§ 3.

Decyzja wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Komendant Główny Policji

z up. I Zastępca Komendanta Głównego Policji
nadinsp. Krzysztof GAJEWSKI

 

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA