REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2024 poz. 5

ZARZĄDZENIE NR 4
NACZELNEGO DYREKTORA ARCHIWÓW PAŃSTWOWYCH

z dnia 22 lutego 2024 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie utworzenia, zakresu i trybu działania regionalnych komisji do spraw pozyskiwania materiałów archiwalnych oraz finansowania nabycia materiałów archiwalnych

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 1 i 4 oraz ust. 1a ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2020 r. poz. 164) zarządza się, co następuje:

§ 1.

W zarządzeniu nr 45 Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych z dnia 14 września 2022 r. w sprawie utworzenia, zakresu i trybu działania regionalnych komisji do spraw pozyskiwania materiałów archiwalnych oraz finansowania nabycia materiałów archiwalnych (Dz. Urz. NDAP poz. 45) w § 2 w ust. 1 pkt 6 otrzymuje brzmienie:

„6) Archiwum Państwowym w Toruniu - dla Archiwum Państwowego w Toruniu, Archiwum Państwowego w Bydgoszczy, Archiwum Państwowego w Gdańsku i Archiwum Państwowego w Koszalinie, pod nazwą Regionalna Komisja do spraw pozyskiwania materiałów archiwalnych Archiwum Państwowego w Toruniu, Archiwum Państwowego w Bydgoszczy, Archiwum Państwowego w Gdańsku i Archiwum Państwowego w Koszalinie,”.

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 1 marca 2024 r.

Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych: P. Pietrzyk

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA