| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Informacja nr 1 Starosty Mińskiego

z dnia 23 kwietnia 2014r.

o zakończeniu modernizacji ewidencji gruntów i budynków jednostki ewidencyjnej Dobre z wyłączeniem obrębów Dobre i Zdrojówki, powiat miński

Na podstawie art. 24a ust.8 ustawy z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne
i kartograficzne (tekst jednolity: Dz.U. z 2010 roku, Nr 193, poz.1287 z późn. zm.) informuję, że projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej Dobre, z wyłączeniem obrębów Dobre i Zdrojówki, powiat miński, opracowany przez Konsorcjum firm w składzie:

1) GEOPARTNER Sp. z o.o., spółka komandytowa, ul. Rakoczego 31, 80-171 Gdańsk,  (lider konsorcjum),

2) GEOCOMP Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Projektowych Stanisław Wesołowski,  ul. Tarnopolska 1 C/B, 78-106 Kołobrzeg,

3) GEOBOR Roman Borucki, ul. Bacha 8, 80-171 Gdańsk,  stał się operatem ewidencji gruntów i budynków. Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym jednostki ewidencyjnej Dobre, z wyłączeniem obrębów Dobre i Zdrojówki, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia niniejszej informacji, zgłaszać zarzuty do tych danych. O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów starosta rozstrzyga w drodze decyzji. Zarzuty zgłoszone po tym terminie traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

Starosta Miński


Antoni Jan Tarczyński

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »