reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Informacja nr 1/10 Starosty Suwalskiego

z dnia 14 czerwca 2010r.

w sprawie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków obrębu Krzywe, położonego w jednostce ewidencyjnej Suwałki oraz obrębów: Becejły, Krzywólka, Słobódka i Szypliszki, położonych w jednostce ewidencyjnej Szypliszki

Na podstawie art. 24a ust. 8 ustawy z dnia 17 maja 1989r. - Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2005 r. Nr 240, poz. 2027 z późn. zm.) informuję, że projekt operatu opisowo-kartograficznego dotyczącego modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębu Krzywe, położonego w jednostce ewidencyjnej Suwałki oraz obrębów: Becejły, Krzywólka, Słobódka i Szypliszki, położonych w jednostce ewidencyjnej Szypliszki stał się z dniem 3 czerwca 2010 r. operatem ewidencji gruntów i budynków.

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w wyżej opisanym operacie opisowo kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia powyższej informacji w dzienniku urzędowym województwa zgłaszać zarzuty do tych danych.

Rozstrzygnięcie o uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów nastąpi w drodze decyzji. Zarzuty te można składać na adres: Starostwo Powiatowe w Suwałkach Wydział Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, ul. Świerkowa 60 16-400 Suwałki.

Starosta Suwalski

Szczepan Ołdakowski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Kafliński

Radca prawny. Ekspert w zakresie prawa kapitałowego, funduszy inwestycyjnych oraz prawa korporacyjnego i cywilnego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama