reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Zabrze

z dnia 6 września 2011r.

w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Zabrzu

Na podstawie § 9 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Gospodarki , Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 roku w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad ds. osób niepełnosprawnych / Dz.U. z 2003 roku Nr 62 poz. 560/

Prezydent Miasta Zabrze

Ogłasza termin zgłaszania przez organizacje pozarządowe działające na terenie miasta Zabrze, przedstawicieli na kandydatów powiatowej społecznej rady do spraw osób niepełnosprawnych.

Organizacje pozarządowe o których mowa w art.2 pkt 3 oraz art.44b oraz c ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych /t.j. Dz.U.z 2011 roku Nr 127.721/ zgłaszają po jednym kandydacie na członka powiatowej rady.

Zgłoszenia należy składać na kartach zgłoszeniowych, w Wydziale Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Urzędu Miejskiego w Zabrzu, ul. Wolności 286 w godzinach pracy urzędu w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

Prezydent miasta powołuje Radę składającą się z 5 osób spośród zgłoszonych kandydatów w terminie 30 dni od upływu terminu składania zgłoszeń.

Karty zgłoszeniowe można uzyskać w Wydziale Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej. pokój nr 311

Informacja telefoniczna: ( 032) 373 – 34 – 67.

Prezydent Miasta Zabrze


Małgorzata Mańka-Szulik

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy sp.k.

Obsługa prawna przedsiębiorców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama