REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Halley.pl aktuariusze Sp. z o.o.

Dołącz do grona ekspertów
Halley.pl aktuariusze Sp. z o.o.

Halley.pl to innowacyjna firma, która od 16 lat specjalizuje się w wycenach i analizach skomplikowanych instrumentów finansowych, jak np. opcje i rezerwy aktuarialne (pracownicze).

Możemy pochwalić się doświadczeniem krajowym jak i zagranicznym. Współpracowaliśmy zarówno z dużymi jak i mniejszymi firmami polskimi i zagranicznymi, wchodzącymi na giełdę jak i już notowanymi.

Chcielibyśmy polecić Państwu nasze usługi w zakresie:

- rezerwy na świadczenia pracownicze (MSR 19, KSR 6)

- wycena opcji menadżerskich i programów motywacyjnych (MSSF 2)

- biznesowe metody statystyczne

- ilościowa analiza ryzyka i związane z nią wspomaganie procesów decyzyjnych

- wycena spółek

- audyt oraz doradztwo aktuarialne i ubezpieczeniowe

Nasz zespół licencjonowanych aktuariuszy (w tym także dwóch z tytułami doktora nauk matematycznych) wykonał już ponad 5 000 wycen dla ponad 800 klientów – dołącz do nich!

Kontakt:

Halley.pl aktuariusze Sp. z o.o.

ul. Szymanowskiego 6/3

51-609 Wrocław

Tel: 697 666 601

www.halley.pl

Przegląd kluczowych informacji dotyczących opcyjnych programów motywacyjnych (programów menedżerskich) opartych na akcjach spółek w Polsce (opcje na akcje, warranty itp.).
Wycena aktuarialna rezerwy na świadczenia pracownicze – podstawowe akty prawne dotyczące zasad, obowiązku, metodologii, ujawnień i uprawnień przy wycenie rezerw na odprawy emerytalne, nagrody jubileuszowe itp. rezerwy pracownicze.

REKLAMA

Podstawowe metody wyceny opcji na akcje, ich stosowanie w praktyce oraz najczęstsze błędy.
Wycena aktuarialna rezerw na świadczenia pracownicze - aktuariusz i jego rola (wycena aktuarialna rezerw na odprawy emerytalne, rentowe, nagrody jubileuszowe itp.).

REKLAMA

Koszty oraz specyfika programu motywacyjnego opcji na akcje i warrantów subskrypcyjnych - wycena opcji menedżerskich zgodnie z MSSF 2.
Jednostka ma obowiązek tworzenia aktuarialnych rezerw na świadczenia pracownicze, takich jak odprawy emerytalne, rentowe, pośmiertne, nagrody jubileuszowe itp., chyba że jest ustawowo zwolniona lub zweryfikowała, że rezerwy są nieistotne bilansowo (należy to zweryfikować dla wszystkich świadczeń łącznie).
W związku z wprowadzeniem Ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK), księgowi stanęli przed dylematem, czy należy tworzyć rezerwy na te świadczenia pracownicze zgodnie z MSR 19, KSR 6 lub KSA 1?

REKLAMA