REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Adwokat

Zajmuję się rozwiązywaniem sporów sądowych, w szczególności związanych z roszczeniami przeciwko bankom, wynikającymi z umów kredytów powiązanych z kursem waluty obcej. Doradzam osobom fizycznym i przedsiębiorcom w zakresie sporządzania i opiniowania umów, a także przygotowuję opinie oceniając ryzyka i możliwości związane z sytuacją prawną Klienta.

Zdaję sobie sprawę z tego, że stawienie czoła tak dużym podmiotom jak banki bez odpowiedniego wsparcia może być przytłaczające, dlatego wielką wagę przykładam do kontaktu z Klientem. Na każdym etapie sprawy musi on czuć pewność, że może zwrócić się do mnie z wszelkimi pytaniami czy wątpliwościami – w swojej pracy kieruję się zasadą, zgodnie z którą tylko pełna informacja pozwala na zbudowanie koniecznego zaufania między Klientem a jego pełnomocnikiem.

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Następnie odbyłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od 2018 roku jestem członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Jestem adwokatem w Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka.

Jestem miłośniczką zwierząt, planszówek i dobrego kina.

Propozycje, z którymi obecnie wychodzą banki do kredytobiorców banki są znacznie zróżnicowane. Jak ocenić ich realną wartość?Od czego zacząć?
Jak wygląda postępowanie frankowe? Kto ma szanse na uzyskanie korzystnego dla siebie rozstrzygnięcia?

REKLAMA