REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Nowy Etap

Kancelaria Rozwodowa

Jesteśmy największą w Polsce Kancelarią rozwodową, specjalizującą się w postępowaniach pozasądowych oraz obsłudze prawnej w tym zakresie.

Współzałożyciel - Kamil Jura - jako pierwszy w Polsce wymyślił i opracował unikalny schemat działań w sprawach rozwodowych. Umożliwia on sprawne uzyskanie rozwodu. Nasz rekord to 32 dni. Dzięki mediacji rozwodowej pary rozwodzą się szybko - bez zbędnego wkładu emocjonalnego i finansowego.

Nowoczesne podejście do rozwodów opracowaliśmy dzięki przeprowadzeniu ponad 400 konsultacji. Za sprawą mediacji 160 spraw zakończyło się rozwodem już w czasie pierwszej rozprawy w sądzie, co daje nam skuteczność na poziomie 98 %. Pary, które zdecydowały się na mediację rozwodową, nie musiały tracić kilku lat na sali rozpraw i wydawać kilkunastu tysięcy złotych na prawnika. Co miesiąc pomagamy kilkudziesięciu osobom rozwieść się sprawnie i z klasą.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat mediacji rozwodowej, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji. Nasz doradca rozwodowy wysłucha Państwa historii i pomoże dobrać najlepszy i najszybszy sposób na uzyskanie rozwodu.

Więcej informacji:

https://nowy-etap.pl/

Ile kosztuje rozwód? Tradycyjne postępowanie sądowe generuje ogromne koszty finansowe. Rozpoczynając od złożenia pozwu, po powołanie biegłych, czy inne opłaty sądowe, a na prawniku kończąc – te wszystkie wydatki mogą wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jak obniżyć koszty rozwodu? Jaką drogę rozwodu wybrać, by zminimalizować czas, stres i koszty? Wyjaśniamy.

REKLAMA