| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Konrad Kaszubiak
Konrad Kaszubiak

Adwokat


Partner w Kancelarii Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci.

W swojej praktyce zawodowej koncentruje się głównie na prowadzeniu negocjacji i procesów gospodarczych oraz zagadnieniach korporacyjnych prawa spółek ze szczególnym uwzględnieniem przekształceń podmiotowych, M&A, odpowiedzialności kadry zarządzającej oraz sporów pomiędzy wspólnikami/akcjonariuszami i członkami organów spółek.

Ponadto specjalizuje się w prawie pracy i prawie obrotu nieruchomościami.

Od dziewięciu lat zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych funkcjonujących na rynku polskim i międzynarodowym.

Doradzał jednemu z największych na rynku polskim dostawców sieci komputerowych notowanemu na warszawskiej GPW przy nabyciu zorganizowanej części przedsiębiorstwa w postaci sieci sklepów IT.

Uczestniczył w wielu transakcjach przejęć i fuzji przedsiębiorstw. Doradzał spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i rynku NewConnect.

W ramach pracy dydaktycznej prowadzi szkolenia z zakresu umów w obrocie gospodarczym, odpowiedzialności kadry zarządzającej, funkcjonowania spółek i ich organów oraz zabezpieczania i windykacji wierzytelności.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Od 2007 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Wykonuje zawód adwokata wpisany na listę adwokatów pod numerem 2957.
 

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

KANCELARIA PRAWNA radca prawny Adam Sobota

Ekspert z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »