reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Konrad Kaszubiak
Konrad Kaszubiak

Adwokat


Partner w Kancelarii Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci.

W swojej praktyce zawodowej koncentruje się głównie na prowadzeniu negocjacji i procesów gospodarczych oraz zagadnieniach korporacyjnych prawa spółek ze szczególnym uwzględnieniem przekształceń podmiotowych, M&A, odpowiedzialności kadry zarządzającej oraz sporów pomiędzy wspólnikami/akcjonariuszami i członkami organów spółek.

Ponadto specjalizuje się w prawie pracy i prawie obrotu nieruchomościami.

Od dziewięciu lat zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych funkcjonujących na rynku polskim i międzynarodowym.

Doradzał jednemu z największych na rynku polskim dostawców sieci komputerowych notowanemu na warszawskiej GPW przy nabyciu zorganizowanej części przedsiębiorstwa w postaci sieci sklepów IT.

Uczestniczył w wielu transakcjach przejęć i fuzji przedsiębiorstw. Doradzał spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i rynku NewConnect.

W ramach pracy dydaktycznej prowadzi szkolenia z zakresu umów w obrocie gospodarczym, odpowiedzialności kadry zarządzającej, funkcjonowania spółek i ich organów oraz zabezpieczania i windykacji wierzytelności.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Od 2007 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Wykonuje zawód adwokata wpisany na listę adwokatów pod numerem 2957.
 

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Fornalczyk (CEO)

Partner Założyciel, COMPER

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama