reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > ODO 24
ODO 24

ODO 24 – to firma, która od 2012 roku oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawia na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz trwałe relacje z klientami budowane w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie. Swoim klientom pomaga chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą.

Oferta firmy jest rozbudowana i obejmuje zarówno działalność consultingową:

-audyt zgodności,

-przejęcie funkcji IOD,

-DPIA i analiza ryzyka,

-wdrożenie RODO,

-wsparcie w ochronie danych osobowych,

-wsparcie prawne,

-system bezpieczeństwa informacji,

jak i szkoleniową (szkolenia wprowadzające jednodniowe, bardziej rozbudowane dwudniowe, czy eksperckie takie jak akredytowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty 4 dniowy kurs dla inspektorów ochrony danych).

Oferowane szkolenia:

Dla administratorów (otwarte)

-Akredytowany kurs IOD

-Warsztaty dla IOD

-Szkolenie dla IOD

-DPIA i analiza ryzyka

Dla pracowników (zamknięte)

-Ochrona danych osobowych

-Szkolenie z bezpieczeństwa informacji

Ponadto ODO 24 wypracowało własną platformę e-learningową zintegrowaną z webową aplikacją do zarządzania systemem ochrony danych osobowych. Dzięki tej integracji otrzymano mechanizm przydzielania szkoleń poszczególnym pracownikom, weryfikację zdawalności testu oraz automatyczne rozsyłanie zaświadczeń o ukończeniu szkolenia, a także nadawanie upoważnień do przetwarzania danych osobowych za pomocą przysłowiowego „jednego kliknięcia”.

Działalność firmy nie ogranicza się jedynie do działalności komercyjnej na swojej stronie udostępnia ona liczne materiały bezpłatnie, poradniki, RODO Nawigator – interaktywny tekst europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Na blogu zaś zawsze można znaleźć praktyczne teksty poradnikowe wraz z przykładami dokumentacji.

Dzięki doświadczonemu zespołowi ekspertów z zakresu m.in. prawa, informatyki, zarządzania kryzysowego oraz ciągłości działania firma jest licznie zapraszana do ogólnopolskich oraz regionalnych mediów. Eksperci brali wielokrotnie udział w programach radiowych i telewizyjnych. Tylko w pierwszym półroczu 2018 r. ODO 24 pojawiło się 64 w prasie, 843 na portalach internetowych, 9 w telewizji i 21 w radiu.

Więcej informacji o działalności firmy na stronie: https://odo24.pl/

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kajetan Kubicz

Adwokat i Senior Associate Kancelarii LTCA

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama