reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > KANCELARIA PRAWNA radca prawny Adam Sobota

KANCELARIA PRAWNA radca prawny Adam Sobota

KANCELARIA PRAWNA radca prawny Adam Sobota

Ekspert z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego

W szczególności pomagamy osobom fizycznym, które zaciągnęły kredyt powiązany z kursem franka szwajcarskiego (denominowany lub indeksowany). W ramach prowadzonych postępowań unieważniamy umowy, odzyskujemy nadpłacone raty, ustalamy dalszą spłatę kredytu po kursie uruchomienia, wnosimy zwrot kwot, wniesionych tytułem ubezpieczenia niskiego wkładu własnego (UNWW).

Posiadamy także szerokie doświadczenie w sprawach odszkodowawczych - prowadzimy postępowania przed ubezpieczycielami oraz sprawy cywilne i karne przeciwko sprawcom, negocjujemy korzystne warunki ugód, a także walczymy o odszkodowania za opóźnione i odwołane loty.

Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną i zastępstwo procesowe przed sądami wszystkich instancji i Sądem Najwyższym, opracowujemy strategie postępowań, sporządzamy pozwy, apelacje, sprzeciwy i zarzuty od nakazów zapłaty, jak również inne pisma sądowe i wnioski. Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, skutecznie pomagamy w przeprowadzaniu procesów z zakresu prawa pracy i szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym spraw rodzinnych oraz spadkowych.

Ponadto Kancelaria oferuje swoje doświadczenie w rejestracji i przekształcaniu spółek, tworzeniu i opiniowaniu umów oraz innych dokumentów, niezbędnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Doradzamy, jak bezpiecznie prowadzić biznes oraz jak skutecznie ściągnąć zaległe należności od kontrahentów. Wspieramy przedsiębiorców także na gruncie prawa podatkowego.

Nadto Klienci Kancelarii mogą liczyć na pomoc prawną w języku angielskim.

Kontakt:

KANCELARIA PRAWNA

radca prawny Adam Sobota

ul. Zwycięska 20A/110,

53-033 Wrocław

e-mail: biuro@kancelariasobota.pl

www.kancelariasobota.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Aleksandra Tabędzka

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama