REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Chmielniak Adwokaci Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych

Dołącz do grona ekspertów
Chmielniak Adwokaci Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych

Kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych

Chmielniak Adwokaci jest specjalistyczną i wiodącą kancelarią prawną zajmującą się kompleksową ochroną menedżerów i organizacji przed odpowiedzialnością prawną, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności karnej gospodarczej i karnej skarbowej.

Reprezentujemy menedżerów i organizacje w sprawach karnych gospodarczych i karnych - skarbowych zarówno w toku postępowań przygotowawczych, jak również przed sądami we wszystkich instancjach.

Występujemy w charakterze obrońców, a także pełnomocników pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych oraz prywatnych. Reprezentujemy organizacje i menedżerów w sprawach podatkowych a także w postępowaniach o nałożenie kar administracyjnych, w tym z tytułu naruszenia obowiązków finansowych na rynku kapitałowym.

Zajmujemy się przygotowywaniem i wdrażaniem rozwiązań z obszaru compliance pozwalającym organizacjom na minimalizacje ryzyk prawnych związanych z prowadzoną przez nie działalnością gospodarczą.

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu prawa karnego i procedury karnej, prawa podatkowego, prawa regulacyjnego i gospodarczego.

Niezależnie od ochrony prawnej, dążąc do zapewnienia Klientom maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu, współpracujemy z psychologami, byłymi oficerami służb, biegłymi rewidentami, tłumaczami, agencjami PR oraz firmami zajmującymi się informatyką śledczą oraz ochroną przed inwigilacją.

Jesteśmy dostępni wszędzie tam gdzie potrzebują tego nasi Klienci.

Chmielniak Adwokaci

Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych

40-079 Katowice

ul. Gliwicka 6/2

32 720 12 50

info@chmielniak.com.pl

www.chmielniak.com.pl

Czynny żal, dobrowolne poddanie się karze, ugoda z organami ścigania oraz aktywne działanie przede wszystkim podczas rozprawy sądowej to sposoby obrony w sprawach karnych gospodarczych oraz karnych skarbowych. Jak więc prawidłowo i skutecznie złożyć czynny żal?
Fotografowanie akt sądowych nie zostało uregulowane wprost w kodeksie postępowania karnego. Stronom postępowania karnego przysługuje prawo dostępu do akt sprawy. Czy obejmuje ono także możliwość wykonania fotografii akt sądowych?

REKLAMA

Postępowanie w przedmiocie zastosowania tymczasowego aresztowania w kształcie sprzed 2 czerwca 2014 r. naruszało podstawowe zasady procesu karnego.
Decyzje podejmowane przez menadżerów rodzą pewnego rodzaju ryzyko gospodarcze, którego poziom uzależniony jest od ich wagi. Ale czy każda decyzja od razu może rodzić gospodarczą odpowiedzialność karną?

REKLAMA