reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Anna Marta Wilczkowska

Anna Marta Wilczkowska

Anna Marta Wilczkowska

Nowe Horyzonty®-Szkolenia dla Biznesu

 

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi na wydziale Edukacji Wizualnej. Ukończyła też Studia Podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.  Praca dyplomowa dotyczyła zagadnień roli samoświadomości   jako narzędzia w pracy menedżera.

Posiada praktykę menedżerską i handlową. Przez cztery lata była dyrektorem miejskiej instytucji kultury w Łodzi. Tu doświadczyła wielu  zagadnień realizowanych obecnie podczas swoich szkoleń – komunikacji, funkcjonowania  w grupie pracowniczej jako przełożony,  pracy z oporem,  konfliktem. 

Jej doświadczenia pedagogiczne datują się  już od 1986 roku. W 2002 roku uzyskała dyplom „Animatora Rozwoju Podmiotowości". Od tegoż roku współpracuje z Wyższą Szkołą Humanistyczno – Ekonomiczną w Łodzi. Prowadzi zajęcia z zakresu działań twórczych, projektowania własnego przedsięwzięcia oraz warsztaty z  komunikacji, integracji, etyki i negocjacji.

W pracy trenerskiej opiera się na niestandardowych, często autorskich  ćwiczeniach  i metodach,  opartych na pedagogice twórczości, rozwoju inteligencji emocjonalnej (wg  Daniela Golemana),  obserwacji i doświadczaniu,  w tym auto obserwacji,  wypowiedziach  paraplastycznych i  prowokacjach twórczych.

Jest osobą o dużej energii, pozytywnej sile, którą przekazuje uczestnikom  zajęć.  Doskonale nawiązuje kontakt z grupą szkoleniową, potrafi  integrować  grupę  i  budować poczucie wzajemnego zaufania, a przede wszystkim  trwałe relacje między uczestnikami zajęć. Jej zajęcia odbierane są przez uczestników jako wyjątkowe, pełne energii i angażujące.

Nie pozostawiają  obszarów obojętności wobec poruszanych treści szkoleniowych, uruchamiają lub pogłębiają proces samoświadomości oraz proces świadomego tworzenia siebie jako swoistego narzędzia pracy.

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Konrad Gurbała

Specjalista z zakresu szkoleń i rozwoju pracowników, właściciel firmy Nowe Modele Biznesowe – outsourcingu działu szkoleń.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama