Kategorie
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Sławomir Buchta

Specjalista ds. leasingu

Biuro Leasingowo-Kredytowe Finansowanie24.pl jest firmą doradczą zajmującą się obsługą małych i średnich firm w zakresie finansowania zakupów inwestycyjnych nowych oraz używanych środków trwałych. W doborze produktu dla Klienta bierzemy pod uwagę nie tylko oczekiwania co do wpłaty początkowej i wielkości miesięcznych obciążeń, ale analizujemy również skutki podatkowe danej
metody, jej dostępność, wymogi formalne oraz szybkość finalizacji potencjalnej transakcji.
Nie jesteśmy pośrednikami. Finansowanie24.pl jest autoryzowanym partnerem firm leasingowych oraz banków. Nasi Doradcy realizują transakcje od początku do końca tzn. od dobrania najlepszej oferty, aż po uruchomienie finansowania i rejestrację przedmiotu leasingu.

Biuro Leasingowo-Kredytowe Finansowanie24.pl
ul. Chodkiewicza 5
31-532 Kraków
e-mail biuro@finansowanie24.pl
tel. 012 424-57-00
fax 012 424 57-40
strona www.finansowanie24.pl

Chcę skorzystać z leasingu, czy nie będę miał problemów jeżeli wpłatę początkową wrzucę w koszty?
Czy wrzucenie wpłaty początkowej w koszty w przypadku umowy leasingu spowoduje powstanie jakichś problemów?
Nowopowstała firma często staje przed problemem dotyczącym finansowania zakupu samochodu. Czy długo trzeba prowadzić firmę by dostać leasing? Co z kredytem? Przeczytaj.
Zastanawiając się jaką metodę finansowania wybrać, by nabyć samochód przedsiębiorcy często zadają pytanie jak długo trzeba prowadzić firmę by dostać leasing, a jak długo by dostać kredyt.
Amortyzacja jednorazowa jest to zaliczenie do kosztów uzyskania przychodów całości ceny nabycia środka trwałego. Jednorazowo można wrzucić w koszty wydatki na zakup środków trwałych z grup 3-8 Klasyfikacji Środków Trwałych z wyłączeniem samochodów osobowych.
Zamierzam kupić pojazd i potrzebuję kosztów - z jakiego produktu powinienem skorzystać ?
Szkodę komunikacyjną chcę rozliczyć kosztorysowo. Auto jest w leasingu - czy będzie z tym problem ?
Prawo do odliczenia całości podatku VAT naliczonego od opłat leasingowych lub innych płatności wynikających z zawartej umowy leasingowej jest możliwe jeżeli pojazd jest samochodem ciężarowym i spełnia obowiązujące warunki.
Kiedy jest możliwe odliczenie całości podatku VAT naliczonego od opłat leasingowych i innych płatności wynikających z zawartej umowy leasingowej? Czy samochód ciężarowym musi spełniać określone warunki? Przeczytaj.
Czy przedmiot umowy leasingu można zwrócić? Co zrobić w sytuacji, gdy firma leasingowa sprzeda go znacznie poniżej zobowiązania i w konsekwencji trzeba będzie sporo dopłacić?
Przedmiot leasingu można zwrócić. Należy jednak liczyć się z tym, że firma leasingowa sprzeda go znacznie poniżej zobowiązania i w konsekwencji trzeba będzie sporo dopłacić.
Chcę kupić samochód ciężarowy - czy mogę skorzystać z amortyzacji jednorazowej ?
Kradzieże tablic rejestracyjnych nie są plagą, ale dochodzi do nich systematycznie. Co w tej sytuacji pozostaje właścicielowi pojazdu? Pierwszy krok to zgłoszenie faktu kradzieży na policji.
Czy istnieje możliwość kosztorysowego rozliczenia szkody komunikacyjnej jeżeli samochód jest przedmiotem umowy leasingu? W jaki sposób rozliczać szkody komunikacyjne leasingowanego auta?
Szkodę komunikacyjną chcę rozliczyć kosztorysowo - auto jest w leasingu - czy będzie z tym problem ?
Chcę skorzystać z leasingu, czy nie będę miał problemów jeżeli wpłatę początkową wrzucę w koszty ?
Jeżeli dokonam zawarcia umowy leasingu, to czy będę miał możliwość zaliczenia wpłaty początkowej do kosztów? Eksperci odpowiadają na pytania dotyczące wpłaty początkowej przy leasingu.
Chce kupić auto na firmę, które jest za granicą. Jak są możliwości finansowania?
Wypadek na drodze może się przydarzyć każdemu. Przedstawimy praktyczne wskazówki co należy zrobić jeśli szkoda komunikacyjna dotyczy samochodu w leasingu.
Jakie kroki należy podjąć jeżeli w wypadku uczestniczył samochód leasingowany? Przeczytaj poniższy tekst, a uzyskasz odpowiedź na to pytanie.