Kategorie
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Sławomir Buchta

Specjalista ds. leasingu

Biuro Leasingowo-Kredytowe Finansowanie24.pl jest firmą doradczą zajmującą się obsługą małych i średnich firm w zakresie finansowania zakupów inwestycyjnych nowych oraz używanych środków trwałych. W doborze produktu dla Klienta bierzemy pod uwagę nie tylko oczekiwania co do wpłaty początkowej i wielkości miesięcznych obciążeń, ale analizujemy również skutki podatkowe danej
metody, jej dostępność, wymogi formalne oraz szybkość finalizacji potencjalnej transakcji.
Nie jesteśmy pośrednikami. Finansowanie24.pl jest autoryzowanym partnerem firm leasingowych oraz banków. Nasi Doradcy realizują transakcje od początku do końca tzn. od dobrania najlepszej oferty, aż po uruchomienie finansowania i rejestrację przedmiotu leasingu.

Biuro Leasingowo-Kredytowe Finansowanie24.pl
ul. Chodkiewicza 5
31-532 Kraków
e-mail biuro@finansowanie24.pl
tel. 012 424-57-00
fax 012 424 57-40
strona www.finansowanie24.pl

Oferty firm leasingowych z reguły wyglądają bardzo atrakcyjnie. Należy jednak uważać, aby nie zostać zaskoczonym przez opłaty dodatkowe. Jak to zrobić?
Przeważnie oferty leasingowe zawierają wszystkie ważne informacje – trzeba je jednak umieć odnaleźć i przede wszystkim trafnie ocenić ich znaczenie przy porównywaniu firm leasingowych.
Największe banki specjalizujące się w kredytach samochodowych realizują prawie całą sprzedaż nie przez swoje placówki lecz przez komisy samochodowe, dealerów, biura pośrednictwa kredytowego oraz partnerów finansowych.
Przy leasingu maksymalne obniżenie miesięcznych płatności można osiągnąć poprzez wydłużenie okresu umowy do 60 miesięcy i ewentualne zwiększenie wartości końcowej do akceptowalnego przez firmę leasingową poziomu.
Czy możliwe jest obniżenie wysokości rat w trakcie trwania umowy leasingu? Jakie są działania należy podjąć, aby tego dokonać? Dowiesz się czytając poniższy artykuł.
"Interesuje mnie kupno pojazdu przy jak najmniejszej wpłacie początkowej" - jest to jedno z najczęstszych zdań wypowiadanych przez przedsiębiorców planujących zakup auta na firmę.
Żeby w pełni ocenić produkt trzeba zastanowić się nad kryteriami oceny, którymi są wielkość opłaty wstępnej i oczekiwane skutki podatkowe, minimalizacja opłaty miesięcznej, możliwość wcześniejszej spłaty, miejsce rejestracji, wielkość podatków drogowych, procedura, dostępność, wymagane dokumenty i czas załatwienia.
Wybór między kredytem a leasingiem nie jest prosty. Jakie kryteria przyjąć, aby skutecznie porównać różne sposoby finansowania zakupu samochodów? Która z nich jest korzystniejsza? Leasing czy kredyt? Przeczytaj.
Jeżeli pojazd ulega kasacji lub kradzieży, to praktycznie kontynuujesz spłatę kredytu zgodnie z harmonogramem, zgłaszasz szkodę do zakładu ubezpieczeniowego i po otrzymaniu decyzji o kasacji, informujesz bank.