Kategorie
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Edyta Grymel

Prawnik, specjalista prawa rodzinnego i gospodarczego.

Edyta Grymel  jest prawnikiem z ukończoną aplikacją radcowską odbytą w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelarii radcy prawnego a wcześniej w Urzędzie Pracy. Jest również mediatorem rodzinnym.


Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą Śląskie Biuro Usług Prawnych i Mediacji Edyta Grymel. Prowadzona przez nią strona internetowa pozwala na świadczenie usług prawnych bez ograniczeń terytorialnych.


Prowadzi także swój własny blog prawniczy, na którym stara się w sposób dostępny dla czytelnika wyjaśniać zawiłości polskiego prawa: www.uslugiprawne24@gmail.com oraz www.grymelblog.wordpress.com

Na czym polega zjawisko odwrotne do tzw. squeeze out czyli reverse squeeze out? Jakie informacje są istotne dla akcjonariuszy mniejszościowych?
Na przestrzeni ostatnich kilku lat dużą popularnością cieszy się wśród polskich przedsiębiorców art. 299 kodeksu spółek handlowych, mówiący o odpowiedzialności członków zarządu spółki.
Nikt z nas podejmując decyzję o założeniu własnej spółki nie jest w stanie przewidzieć jak potoczą się losy takiego przedsięwzięcia.