REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Szkolenia 24 h

internetowy serwis szkoleń

Zapraszamy do serwisu szkoleń, w którym obszernie prezentujemy ofertę najróżniejszych kursów, warsztatów, szkoleń, a także unikalną baza ośrodków szkoleniowych z całej Polski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego człowieka, który stale musi podnosić bądź zmieniać swoje kwalifikacje przygotowaliśmy serwis, w którym z łatwością można znaleźć szkolenia. Oferta jest bardzo bogata, dzięki czemu łatwo odszukać szkolenia dla pracowników najróżniejszych firm, dla osób bezrobotnych oraz dla tych, którzy myślą o awansie czy zmianie zatrudnienia. To, co szczególnie zasługuje na uwagę to to, iż w serwisie Szkolenia24h.pl znajdują się propozycje edukacyjne darmowe, płatne, a także dofinansowane przez EFS. Tu także można zamawiać szkolenia zamknięte dla firm oraz specjalne dedykowane zajęcia na pożytek osób indywidualnych. Dodatkowym atutem są liczne, nowoczesne szkolenia e-learning oraz kursy prezentowane w promocyjnych cenach (oferty tygodnia first minute nawet do 70% zniżki).

W serwisie Szkolenia24h.pl każdy może złożyć zapotrzebowanie na szkolenie, którego potrzebuje, a firmy dodatkowo mogą wysyłać zapytania o organizację kursów z pobytem wypoczynkowym i imprezami integracyjnymi dla swoich pracowników. Są to darmowe usługi serwisu dla użytkowników.

Dopełnieniem serwisu są prezentacje popularnych miejsca na szkolenia i konferencje, wśród nich hotele z salami szkoleniowymi i typowe ośrodki szkoleniowe.

Polecamy Szkolenia24h.pl każdemu, kto chce podnosić swoje kwalifikacje, uzupełniać wiedzę, czy zdobywać nowe umiejętności wchodzące w skład własnych pasji, czy zainteresowań.

Nigdy nie jest za późno na naukę! Zdobywaj kwalifikacje w najbardziej dogodnej dla Ciebie formie!

www.szkolenia24h.pl

APLIT Grzegorz Malinowski
ul. Spółdzielców 3/323
62-510 Konin
Ania@szkolenia24h.pl
63-242-12-95

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest ochrona życia oraz zdrowia swoich pracowników. Każdy zatrudniony bez względu na stanowisko jakie obejmuje, powinien wziąć udział w szkoleniu BHP, bez którego nie może zostać dopuszczony do jakiejkolwiek pracy.
Reklama jest dźwignią handlu – to wszystkim znane powiedzenie tyczy się także firm szkoleniowych. Prezentujemy więc kilka propozycji na promocję w internecie, bez której trudno wyobrazić sobie skuteczne pozyskiwanie klientów.

REKLAMA

Osobom, które przekroczyły 50. rok życia trudno przebić się na rynku pracy. Nie tylko mają liczną konkurencję w postaci młodych, ale i muszą zmagać się z wieloma uprzedzeniami pracodawców. Jak więc mogą oni zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy? Dużą rolę pomocniczą odgrywają różnego rodzaju szkolenia.
Wybór odpowiedniej sali na przeprowadzenie szkolenia może okazać się bardzo trudny. Najwięcej problemów i wątpliwości mają osoby, które nie posiadają doświadczenia w wynajmie sal konferencyjnych. Na co należy zwrócić uwagę przy poszukiwaniu idealnego pomieszczenia?

REKLAMA

Podróże motywacyjne pracowników stają się coraz bardziej popularne. Czy warto w nie inwestować? Jakie korzyści mogą przynieść pracodawcy?
Zgodnie z decyzją wydaną przez Ministerstwo Edukacji kandydaci na wychowawców i kierowników wypoczynku dla dzieci są zobligowani do ukończenia kursu stacjonarnego.
Kursy językowe wciąż stanowią najlepszą inwestycję w siebie. Znajomość języków obcych jest bowiem brana pod uwagę praktycznie przez każdego pracodawcę i daje większe szanse na rynku pracy.
Szkolenia zdecydowanie wpływają na rozwój każdego człowieka. Często wiążą się jednak z niemałymi wydatkami. Które szkolenie wybrać, aby przeznaczone na nie pieniądze przyniosły korzyść?
Badania wskazują jednoznacznie na niski procent realizacji noworocznych postanowień zawodowych. Tylko 8% społeczeństwa udaje się osiągnąć zakładane cele. Jaka jest tego przyczyna? Które postanowienia mają większą szansę na realizację?
Wiele osób marzy o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że to naprawdę ogromne wyzwanie. Stworzenie sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa wymaga wiedzy nie tylko tej o oferowanych produktach bądź usługach, ale także z zakresu prawa pracy, finansów i zarządzania zasobami ludzkimi.

REKLAMA