reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria Prawno-Rachunkowa "Kliman-Rola"

Kancelaria Prawno-Rachunkowa "Kliman-Rola"

Kancelaria Prawno-Rachunkowa "Kliman-Rola"

Nasza Kancelaria oferuje doradztwo prawne osobom fizycznym oraz zapewnia obsługę prawną przedsiębiorstw, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, fundacji i stowarzyszeń.

Udzielamy konsultacji i porad prawnych. Zajmujemy się sporządzeniem opinii prawnych oraz opiniowaniem i sporządzaniem umów (w tym w szczególności umów o dzieło, zlecenia czy umów o roboty budowlane. Przygotowujemy pisma urzędowe oraz pisma procesowe w tym również będące podstawą do zaskarżenia niekorzystnego dla Klienta rozstrzygnięcia (apelacje, zażalenia, skargi kasacyjne). Negocjujemy dla naszych Klientów warunki współpracy oraz reprezentujemy naszych Klientów zarówno przed organami administracji państwowej i samorządowej oraz innymi instytucjami jak również przed sądami administracyjnymi, powszechnymi wszystkich instancji (w tym przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym).

Oferujemy usługi z zakresu prawa gospodarczego i prawa spółek (m.in. tworzenie i rejestracja spółek, negocjowanie umów gospodarczych i porozumień biznesowych). Zapewniamy współpracę z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (m.in. informacje o warunkach zatrudnienia, odwołania od wypowiedzenia umowy o pracę, odszkodowanie za mobing). Rozwiązujemy również problemy dotyczące prawa rodzinnego (w szczególności jeżeli chodzi o tematykę rozwodu, separacji lub alimentacji członka rodziny). Naszych Klientów wspieramy również w zakresie zagadnień dotyczących prawa lokalowego i nieruchomości (np. eksmisja, obsługa wspólnot mieszkaniowych). Bez pomocy nie pozostawimy również osób zgłaszających się w sprawach dotyczących prawa spadkowego (postępowanie o dział spadku, wyjaśnienie kwestii związanych z dziedziczeniem ustawowym bądź testamentowym) i konsumenckiego (m.in. odszkodowanie za zmarnowany urlop, postępowanie reklamacyjne niesprawnego produktu). Każdemu naszemu Klientowi możemy także pomóc rozwiązać problem z szeroko rozumianego prawa cywilnego (np. windykacja należności, interpretacja zawieranych umów i ich sporządzanie). W sytuacji zaistnienia sporu przed sądem, współpracujący z nami radcowie prawni zapewnią naszym Klientom odpowiednie zastępstwo procesowe.

Nasza firma działa w oparciu o przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Pomoc prawną świadczą prawnicy niezrzeszeni w samorządach radców prawnych ani adwokatów oraz radcowie prawni, którzy w różnym zakresie współpracują z Kancelarią. Obsługujemy podmioty znajdujące się przede wszystkim w niedalekiej okolicy, czyli na terenie dzielnic miasta Warszawa takich jak Targówek, Białołęka, Bielany czy Bródno. Nie mniej jednak wielokrotnie zdarza nam się gościć Klientów z innych dzielnic Warszawy takich jak Wola, Bemowo, Tarchomin, Wilanów, Mokotów lub Ursynów. Mile witani są u nas zawsze Klienci miejscowości Marki, Ząbki oraz Zielonka i Rembertów. Do każdego zlecenia podchodzimy, rzetelnie, profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Nasza Kancelaria Prawna świadczy obsługę prawną szybko przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do współpracy.

kliman-rola.pl

radcaprawnybialoleka.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Szpak

trenerka i założycielka organizacji szkoleniowej Laboratorium Współpracy: www.laboratoriumwspolpracy.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama