reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o.

Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o.

Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o.

Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o. – spółka zależna Kancelarii Prawnej Skarbiec R. Nogacki Sp.K. specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu szeroko rozumianego wywiadu i kontrwywiadu biznesowego skierowanych głównie do średnich i dużych firm.

W swojej ofercie PWG Skarbiec udziela wsparcia przedsiębiorcom, przy takich procesach biznesowych jak: procedury due diligence, poszukiwanie majątku ukrytego przez dłużników, analizowanie niejawnych związków i interesów gospodarczych, przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy czy wrogie przejęcia. Zbieramy materiały dowodowe do spraw: windykacyjnych, gospodarczych, karnych, pracowniczych, z zakresu czynów nieuczciwej konkurencji, rozwodowych, alimentacyjnych, opiekuńczych czy spadkowych, lokalizujemy świadków oraz osoby zaginione.


Dzięki współpracy z wybitnymi ekspertami i osobami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w policji, wojsku, kontrwywiadzie i śledztwach finansowych, działania Profesjonalnego Wywiadu Gospodarczego SKARBIEC mogą obejmować także: przeciwdziałanie i zwalczanie szpiegostwa, prowadzenie obserwacji i przesłuchań, operacje pod przykryciem, księgowość śledczą, informatykę śledczą, a także ochronę własności intelektualnej i marki.


Korzystając z doświadczenia Kancelarii Prawnej Skarbiec, PWG Skarbiec jako jeden z nielicznych podmiotów w Polsce zajmuje się także poszukiwaniem aktywów ukrytych w tzw. rajach podatkowych i na terytoriach stosujących szkodliwą konkurencję podatkową.


Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o. od kilku lat z powodzeniem wdraża działania doradcze, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa prowadzonej przez polskie firmy działalności gospodarczej.


Strona internetowa: www.wywiad-gospodarczy.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

BSWW Legal & Tax

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama