reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Donata Hermann-Marciniak

Donata Hermann-Marciniak

Donata Hermann-Marciniak

Specjalistka z zakresu Prawa Pracy. Absolwentka Studiów Podyplomowych Kadry i Płace na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Ekspert ds. prawa pracy; specjalistka z zakresu prawa pracy, autorka książek: „Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy”, „Zatrudnianie i zwalnianie pracowników”, współautorka publikacji „Dokumentacja pracownicza i ewidencja czasu pracy” oraz autorka encyklopedii „Prawo pracy. First minute” wydanej w modelu self-publishingu.

Autorka programu telewizyjnego „Kadry w pigułce” w telewizji biznesowej Biznes24.

W zawodzie pracuję od 13 lat, wciąż zdobywając bogate doświadczenie w dziedzinie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Do tej pory pracowałam w różnych przedsiębiorstwach i organizacjach, zatrudniających od kilku do ponad tysiąca pracowników, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym, w kraju oraz zagranicą. W toku dotychczasowej kariery miałam możliwość pracy z różnymi grupami zawodowymi, które podlegają przepisom szczególnym, takim jak: Karta Nauczyciela, Ustawa o działalności leczniczej czy Ustawa o komornikach sądowych i egzekucji.

Wieloletnia praktyka zawodowa, pomogła mi we właściwy sposób zgłębić temat będący od lat obiektem mojego zainteresowania. Pragnąc podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, stworzyłam Vloga tematycznego pt.: „Kadry W Pigułce”. Ponadto jestem autorką publikacji: Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy, która stanowi pigułkę praktycznej wiedzy dla każdego, niezależnie od tego czy jest pracodawcą, pracownikiem, prawnikiem czy też doświadczoną kadrową.

KADRY W PIGUŁCE to praktyczny przewodnik po świecie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Kadry w pigułce powstały z myślą o wszystkich tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Aby uprościć odbiór przekazywanych treści - odpowiedzi na pytania zostały przygotowane w formie krótkich filmów dostępnych na kanale YouTube:

www.youtube.com/user/kadrywpigulce

Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia mojej strony Pigułkowej:

www.kadrywpigulce.pl

Jestem również do dyspozycji pod adresem mailowym:

kadrywpigulce@gmail.com

Zapewniam, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!

Spotkajmy się również tutaj:

www.facebook.com/kadrywpigulce

https://twitter.com/kadrywpigulce

https://www.tiktok.com/@kadrywpigulce

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ltdconsulting.pl

Biuro księgowe wzbogacone o doradztwo i consulting gospodarczy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama