REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Kancelaria Prawnicza Skibiński

Dołącz do grona ekspertów
Kancelaria Prawnicza Skibiński

Specjalista w zakresie prawa samorządowego, gospodarczego oraz spraw odszkodowawczych. Kancelaria prowadzi blog prawniczy „Filiżanka Prawa”.

Kancelaria Prawnicza Skibiński to zespół prawników, którzy nie boją się wyzwań, rywalizacji i nietypowych problemów prawnych. Kancelaria wielokrotnie decydowała się na przyjmowanie i prowadzenie spraw trudnych, wymagających drobiazgowego i bezkompromisowego podejścia.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma prawniczą, która świadczy swoje usługi dostosowując je do indywidualnych potrzeb odbiorców.

Podczas wykonywanej pracy stawiamy na pierwszym miejscu przede wszystkim zadowolenie klienta oraz poczucie bezpieczeństwa niezależnie od zmieniającego się stanu prawnego i stopnia skomplikowania sprawy.

Wieloletnie doświadczenie radcy prawnego Andrzeja Skibińskiego, oraz ambicja i znakomite przygotowanie merytoryczne zespołu, pozwoliły nam osiągnąć status wiarygodnych partnerów, godnie reprezentujących interesy naszych klientów.

adres:

ul. Dr Pieniężnego 28/5,

65-034 Zielona Góra

e-mail:

biuro@kancelariaskibinski.pl

numer telefonu:

(68) 412 42 05

strona internetowa:

http://kancelariaskibinski.pl/

blog prawniczy:

http://filizanka-prawa.pl/

1 stycznia 2018 r. weszły w życie przepisy wprowadzające w Polsce Rejestr Należności Publicznoprawnych. Czym jest rejestr? Jak wygląda procedura wpisu?
Jak postępowanie sądowoadministracyjne wygląda po nowelizacji, która weszła w życie 15 sierpnia 2015 r.? Analiza zmian, które wprowadziła nowelizacja, ma zasadniczo jeden, wspólny mianownik – jest to usprawnienie postępowania administracyjnego.

REKLAMA

Rada gminy może różnicować stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w zależności od powierzchni lokalu mieszkalnego, liczby mieszkańców zamieszkujących nieruchomość, odbierania odpadów z terenów wiejskich lub miejskich, a także od rodzaju zabudowy. Nowelizacja ustawy wykluczyła jednak w całości zwolnienia przedmiotowe oraz stosowanie dopłat dla właścicieli nieruchomości.
Czym tak naprawdę jest sołectwo, kim jest sołtys i czym się zajmuje? Czy w ciągu roku istnieje możliwość zmiany funduszu sołeckiego?

REKLAMA