reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Dr n.prawnych Roman Ziembiński

Dr n.prawnych Roman Ziembiński

Dr n.prawnych Roman Ziembiński

Od ponad 20 lat doradza i asystuje w prowadzeniu postępowań upadłościowych i naprawczych oraz przejmuje tymczasowy zarząd kryzysowy w wielu firmach krajowych i zagranicznych.

Dr Roman Ziembiński jest prawnikiem specjalizującym się w restrukturyzacji przedsiębiorstw i ich finansowaniu.

W czasie jego wieloletniej praktyki, dr Ziembiński asystował i reprezentował przedsiębiorstwa w sporach gospodarczych oraz w sprawach restrukturyzacyjnych i upadłościowych, doradzał różnym przedsiębiorstwom w kwestiach dotyczących wszystkich etapów działalności gospodarczej.

Dr Ziembiński posiada również doświadczenie w takich dziedzinach prawa jak: wierzytelności, dłużnicy, transakcje handlowe na rynku nieruchomości komercyjnych, kredyty dla przedsiębiorstw i korporacji. Posiada doświadczenie w prowadzeniu doradztwa strategicznego oraz mediacji w sporach biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami a Skarbem Państwa.

Doświadczenie dr Ziembińskiego pozwala wskazać jego klientom skuteczne rozwiązania w sytuacji kryzysu finansowego.

Jego celem jest znalezienie rozwiązań dla klientów, które pozwolą firmom unikać pułapek i problemów prawnych i ekonomicznych.

Dr Roman Ziembiński ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Praca doktorska została obroniona na Uniwersytecie Wrocławskim na temat niemieckiego prawa gospodarczego.

Międzynarodowe doświadczenie zdobywał dzięki współpracy z partnerami Prawnikami oraz Finansistami z Państw zachodnich (Lichtenstein, Niemcy, Austria) realizując transakcje transgraniczne związane z inwestycjami. Był koordynatorem wielu projektów gospodarczych, zwłaszcza na rynku nieruchomości i doradztwa gospodarczego. Do jego klientów należą firmy z Niemiec, Austrii, Francji i Wielkiej Brytanii.
Od 2010 prowadzi własną firmę prawniczą specjalizującą się w przeprowadzaniu restrukturyzacji, upadłości układowej oraz ochronie majątku dłużników. Od kilku lat dr Ziembiński świadczy usługi prawne we współpracy z najlepszymi prawnikami w kraju, specjalizującymi się w upadłościach przedsiębiorstw.

Biegle włada językiem niemieckim i angielskim.

dr n. prawnych Roman Ziembiński

tel. +48 502 428 066

rz@kancelaria-zip.pl

www.kancelaria-zip.pl

dr Ziembiński i Partnerzy Kancelaria Prawa Gospodarczego

Kancelaria posiada oddziały w miastach: Warszawa, Gdańsk, Poznań ,Wrocław, Katowice, Szczecin, Opole, Bydgoszcz i Zielona Góra

Kancelaria oferuje pomoc dla firm i spółek:

- z ryzykiem bankructwa w ciągu najbliższych miesięcy

- z dużymi zaległościamiw Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

- w trudnej sytuacji finansowej

- z niemożliwością prowadzenia działalności z powodu zajęcia kont bankowych
- obecne zobowiązania przekraczają wartość majątku
- z niedostosowaną do realiów formą prawną przedsiębiorstwa

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

FSG Podatki Sp. z o.o.

FSG Podatki Sp. z o.o. stanowi część grupy FSG, specjalizując się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa podatkowego. Misją naszej firmy jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa podatkowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama